روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "واسعی: من مقصر باخت به استقلال هستم" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واسعی: من مقصر باخت به استقلال هستم

وینگر فولاد خودش را به خاطر از دست دادن موقعیت مقابل استقلال سرزنش می کند.

به گزارش "ورزش سه"، سعید واسعی که در نیمه اول دیدار امروز مقابل استقلال یک موقعیت جدی از دست داد، در این باره عنوان کرد: در نیمه اول شانس گلزنی داشتیم و مقصر این باخت من هستم. اگر دقت بیشتری می کردم، می توانستیم تیمم را جلو بیندازم و فوتبال هم یک قانون نانوشته دارد که اگر گل نزنید، گل می خورید. اتفاقی است که افتاده و خیلی ناراحت هستم و باید این برد را به استقلال تبریک بگوییم.او ادامه داد: فولاد تیم ریشه داری است. هواداران امروز زحمت کشیدند و به ورزشگاه آمدند، اما این بازی تمام شده و نکته مهم برای ما، کسب موفقیت در جام حذفی است و رقابت سختی که هفته آینده مقابل گل گهر داریم و امیدوار به جبران هستیم.وینگر فولاد درباره کار با علیرضا منصوریان ابراز کرد: علی آقا آدمی است که به تیم و خودم کمک کرده و امیدوارم از این به بعد نتایج خوبی بگیرد. این باخت به خاطر کم دقتی خودمان بود و نتوانستیم گل بزنیم.واسعی در خصوص قضاوت داور این دیدار گفت: به نظرم وقت را کم گرفت و بازی را مدیریت کرد تا یک سری مسائل دیگر. امیدوارم اشتباه کرده باشم و در مسابقات بزرگ این مسائل وجود دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واسعی: من مقصر باخت به استقلال هستم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×