روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "میرزایی: امروز از خوشحالی نمی‌دانستم چه کار کنم!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میرزایی: امروز از خوشحالی نمی‌دانستم چه کار کنم!

رضا میرزایی بازیکن استقلال گفت که بازیکنان این تیم تا آخرین هفته و برای کسب عنوان قهرمانی، تلاش خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رضا میرزایی که ستاره تیمش در دیدار برابر گل گهر بود، برخلاف انتظارها، بازی با فولاد را از روی نیمکت آغاز کرد و در دقایق پایانی به زمین مسابقه رفت. او در پایان دیدار با فولاد که با پیروزی استقلال همراه بود، از امیدهایش برای قهرمانی گفت.میرزایی که در میکسدزون شلوغ استادیوم فولاد آرنا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود، درخصوص این دیدار گفت: خدا را صد هزار مرتبه شکر می کنیم بابت این پیروزی. امیدوارم که این پیروزی ها ادامه دار باشد.بازیکن استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار ورزش سه مبنی بر اینکه به قهرمانی امیدوار است یا نه، گفت: ان شاءالله که لطف خدا شامل حال ما شود و بچه ها هم تمام تلاششان را خواهند کرد.وی درباره اینکه پس از گل استقلال سر از پا نمی شناخته و بسیار خوشحال بوده است، پاسخ داد: دفعه قبل من و سایر بازیکنان نیز این را گفتیم. وقتی که من یا بقیه گل می زنند، خیلی خوشحالیم. این خیلی خوب است که تیمی، یکدل باشد. این باعث موفقیت تیم می شود. فرقی نمی کند که من بازی کنم یا دیگران. امروز هم من نمی دانستم از خوشحالی چه کار کنم. از هوادارانی هم که به ورزشگاه آمده بودند، تشکر می کنم.او در ادامه خاطرنشان کرد: بازیکنان خیلی خوبی داریم. کار کردن با آن ها خیلی لذت بخش است. ما سرمربی خیلی خوبی داریم. استقلال تیم بزرگی است و باید تلاش کنی تا رفته رفته در تیم جا بیفتی و بهترین عملکرد را داشته باشی.میرزایی در پایان گفت: اکنون فاصله ما سه امتیاز است و بازی به بازی پیش می رویم. امیدوارم هر تیمی که لایق قهرمانی است، به این عنوان دست پیدا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میرزایی: امروز از خوشحالی نمی‌دانستم چه کار کنم! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×