روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قایدی طاقت دوری یامگا را نداشت!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قایدی طاقت دوری یامگا را نداشت!

مهدی قایدی با تیزهوشی پیمان بابایی احتمالا پیروزی استقلال در دیدار برابر فولاد را قطعی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی امروز در دیدار دشوار در اهواز به مصاف فولاد رفته بود که می دانست در صورت کسب پیروزی، می تواند بالاتر از پرسپولیس در رده دوم جدول لیگ برتر قرار گرد. علی رغم اینکه فولاد نیز فرصت های خوبی را برای گلزنی از دست داد، اما حالا و بعد از حدود 80 دقیقه، آبی پوشان با برتری 0-2 در آستانه کسب پیروزی قرار دارند.در دقیقه 77 این دیدار بود که سماجت و توپ ربایی پیمان بابایی در محوطه جریمه فولاد نتیجه داد و او با ارسالی عرضی، مهدی قایدی را در مقابل دروازه بدون سنگربان صاحب موقعیت کرد و این ستاره جوان نیز با ضربه ای دقیق موفق به زدن گل دوم شد.جالب اینجاست مهدی قایدی توسط همین علیرضا منصوریان و در نوجوانی راهی استقلال شده بود و حالا به نظر این بازیکن اولین شکست سرمربی جدید فولاد را قطعی ساخته است. گل اول استقلال توسط کوین یامگا به ثمر رسید و او شش گله شد، اما مهدی قایدی نیز خیلی زود خودش را به ستاره فرانسوی استقلال رسانده و در کنار او در صدر جدول گلزنان تیمش قرار گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قایدی طاقت دوری یامگا را نداشت! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×