روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شروع رسمی سرمربی حریف استقلال (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شروع رسمی سرمربی حریف استقلال (عکس)

سرمربی جدید پارس جنوبی جم به طور رسمی کار خود را در این تیم شروع کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امیدرضا روانخواه مربی استقلالی امروز بعد از توافق با مدیران باشگاه پارس جنوبی رسما کار خود را در جمع طلایی پوشان جمی شروع کرد.بعد از انتخاب روانخواه به عنوان سرمربی جدید، امروز او با بهرام رضاییان مدیرعامل باتجربه و موفق پارس جنوبی به محل تمرینات رفت. رضاییان که حالا با ایجاد تغییر در رأس کادر فنی امیدوار است این تیم دوباره به کورس صعود به لیگ برتر برگردد، در جمع بازیکنان و کادر فنی و اجرایی حضور یافت و به طور رسمی روانخواه را به اعضای تیم معرفی کرد.مربی استقلالی تازه وارد پارس جنوبی بعد از برگزاری مراسم معارفه خود تمرینات را زیر نظر گرفت و کار خود را برای مسابقات آینده لیگ دسته اول شروع کرد.نکته قابل توجه این است که پارس جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به استقلال برخورد کرده است. بی شک تقابل روانخواه که یکی از بازیکنان محبوب سابق استقلال است با آبی پوشان در جام حذفی می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.عکاس: مصطفی هاشمی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شروع رسمی سرمربی حریف استقلال (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×