روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت دوباره اشکش به لیگ برتر!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت دوباره اشکش به لیگ برتر!

هدایت نفت مسجدسلیمان بار دیگر به ابراهیم اشکش سپرده شد.

به گزارش "ورزش سه" مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از استعفای رضا عنایتی، با بررسی گزینه های مختلف تصمیم گرفتند مجددا با ابراهیم اشکش در ادامه فصل همکاری کنند.پیش از انتخاب رضا عنایتی به عنوان سرمربی نفت، ابراهیم اشکش با جدایی از استقلال ملاثانی هدایت نماینده خوزستان در لیگ برتر را برای چهار بازی بر عهده گرفت، اما نتیجه تلاشش صفر امتیاز بود.حالا پس از جدایی رضا عنایتی از جمع مسجدسلیمانی ها بعد از بازی با نساجی، مدیران نفت به این جمع بندی رسیدند تا دوباره هدایت نفت را به ابراهیم اشکش بسپرند.نفت مسجدسلیمان در حال حاضر در قعر جدول رده بندی قرار دارد و کار سختی برای بقای در لیگ برتر خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت دوباره اشکش به لیگ برتر! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×