روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اعتراض شبانه بازیکنان استقلال به مدیریت باشگاه!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعتراض شبانه بازیکنان استقلال به مدیریت باشگاه!

تعدادی از بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، نسبت به مشکلات مالی خود اعتراض کردند.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین روز پنج شنبه استقلال، تحت تأثیر اعتصاب بازیکنان به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان قرار گرفت. از آنجایی که بازیکنان این تیم نسبت به میزان دریافتی خود معترض بودند، ترجیح دادند تا در تمرین امروز حضور پیدا نکنند که این مسئله با واکنش های گسترده ای همراه بود.در روزی که اخباری غیر رسمی مبنی بر تهیه طلب استراماچونی و همکاری ایران و قطر برای حل این مشکل مطرح شده بود، بازیکنان استقلال نیز تصمیم گرفتند تا به دلیل عدم مطالباتشان، تمرین امروز را تحریم کنند.پس از این اتفاق، ظهر امروز سه بازیکن آبی ها به نام های آرمان رمضانی، زبیر نیک نفس و ابوالفضل جلالی برای تماشای دیدار سایپا و شمس آذر قزوین راهی استادیوم پاس قوامین شدند که این افراد در مواجهه با خبرنگاران، از انجام هرگونه مصاحبه ای درخصوص عدم حضور در تمرین صبح امروز خودداری کردند.پنج شنبه شب نیز دو بازیکن استقلال به نام های عارف غلامی و ارسلان مطهری با انتشار استوری هایی که تقریبا متن مشابهی داشتند، نسبت به آنچه که انجام نشدن وعده ها نامیده شده، ضمن تشکر از زحمات فتح الله زاده، مدعی شدند که بازیکنان از شرایط موجود خسته شده اند.البته پس از گذشت دقایقی، مطهری و غلامی استوری های خود را پاک کردند اما دقایقی بعد، این استوری ها را یک بار دیگر در صفحه شخصی خود منتشر کردند که این بار نفرات دیگری همچون مهدی قایدی، سعید مهری، ابوالفضل جلالی آرمان رمضانی، جعفر سلمانی، سجاد شهباززاده، آرش رضاوند و... نیز به جمع آن ها اضافه شدند.متن این پیام اعتراضی به شرح زیر است:«سلام به هواداران عزیزاین متن صحبت تمام بازیکنان تیم است نه چهار یا پنج نفر از بازیکنان، در ۲-۳ ماه گذشته تمام تلاشمان را کردیم تا بتوانیم شما هواداران عزیز را خوشحال کنیم ولی متاسفانه تمرکز و آرامش لازم را نداشتیم آن هم به دلیل وعده هایی که داده می شدند و عملی نمی شدند، از طرفی هر روز خبرهایی نادرست در مورد قرارداد تک تک ما از سوی باشگاه منتشر می شد و ذهن ما را درگیر حواشی می کرد.ضمن تشکر از آقای فتح الله زاده گرامی باید بگوییم که علی رغم تلاش های ایشان مشکلات ما همچنان ادامه دارد و باعث خستگی و فشار ذهنی برای ما شده است و با وجود قول هایی که داده می شود متاسفانه بی تفاوتی زیادی از سوی مدیریت نسبت به این مسائل وجود دارد.ما انتظار داریم حالا که به کورس قهرمانی برگشتیم و ۷ جنگ دیگر پیش رو داریم مدیریت حمایت لازم را از ما داشته باشد و در کنار ما بایستد ولى متاسفانه این طور نیست.در آخر هم همه ی ما به عنوان یک تیم اعلام می کنیم برای شادی دل هواداران ذره ای کوتاهی نخواهیم کرد و تا پای جان برای کسب جام خواهیم جنگید.»در پایان دیدار استقلال و فولاد بود که ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پس از بازی، به شدت نسبت به مشکلات مالی که گریبان گیر او، کادر فنی و بازیکنانش شده، به انتقاد از مدیریت باشگاه پرداخت. باید دید که پس از پرداخت طلب بزرگ استراماچونی، علی فتح الله زاده چه برنامه ای برای پرداخت مطالبات مجموعه فعلی استقلال دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعتراض شبانه بازیکنان استقلال به مدیریت باشگاه! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×