روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "روشن: حرف‌هایی که می‌زنم به نفع تیم است نه خودم" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روشن: حرف‌هایی که می‌زنم به نفع تیم است نه خودم

پیشکسوت استقلال به عنوان یکی از منتقدان همیشگی این تیم طی سالیان اخیر شناخته می شود که معمولا موضع گیری هایش با جنجال نیز همراه می شود.

به گزارش "ورزش سه"، حسن روشن مهاجم اسبق آبی ها مدعی است که انتقادات او در راستای موفقیت تیم و دور کردن آن از مشکلات است و هیچ گاه به دنبال منافع شخصی و جایگاه نبوده است. او که همواره انتقادات تندی را نسبت به کادر تیم داشته، اکنون در گفتگوی جدید خود به توضیح این ماجرا پرداخته است.وی در ابتدای صحبت هایش درباره آخرین پیروزی استقلال در سال و حضور در جمع مدعیان می گوید: استقلال از لحاظ سازماندهی تیمی بسیار خوب شده و مدرن تر بازی می کند. فکر می کنم استقلال در ۵ بازی اخیر بسیار کامل تر از قبل شده. هم از نظر مدل بازی و هم از نظر تاکتیکی. رضاوند مقابل فولاد در جریان بازی نبود و مهری در تیم جا افتاده. آینده این تیم روشن است و اگر اعتماد و حمایت مناسبی داشته باشیم استقلال فصل آینده صد در صد قهرمان خواهد شد. بازی های سپاهان به مراتب آسان تر از استقلال است اما فکر می کنم استقلال با ادامه دادن همین روند می تواند قهرمانی کسب کند.روشن با اشاره به عملکرد بازیکنان تیم گفت: در سازماندهی دفاعی غلامی خیلی خوب تیم را مدیریت می کند. روزبه چشمی هم بسیار باتجربه کار می کند و رهبر این تیم شده است. چشمی مانند یک مهره کلیدی در میانه زمین می درخشد. در فاز حمله هم استقلال یکی از بهترین ها بوده. استقلال تیمی متوازن شده. هم در سمت راست خوب هستیم و هم در چپ. در خط حمله ارسلان مدافعان را خسته می کند تا دیگران به گل برسند.پیشکسوت استقلال درباره انتخاب قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی نیز گفت: او بهترین انتخاب برای تیم ملی است. صحبت هایی هم در این دوران مطرح شد که دور از ادب بود. نمی شود ۴ سال سرمربی بود و آن حرف ها را درباره قلعه نویی زد. ایشان پرافتخارترین مربی لیگ برتر است و تجربه مربیگری را دارد. فکر می کنم با توجه به بازیکنانی که داریم، فوتبال ملی مان می تواند با او رشد کند و به موفقیت برسد.وی ادامه داد: با وضعیتی که در جام جهانی داشتیم کار قلعه نویی سخت است ولی از جهاتی باید خوشحال باشیم که با بدبختی که با کی روش داشتیم از دست وی راحت شدیم. من خواندم در جایی گفته بودند با کی روش در جام جهانی نظم داشتیم آنهایی که این صحبت ها را انجام می دهند از فوتبال چیزی نمی فهمند البته شاید هم می خواهند خودشان را تبرئه کنند.روشن درباره اعتصاب بازیکنان استقلال در تمرین نیز گفت: کاری به اعتصاب بازیکنان ندارم ولی جایزه گذاشتم برای کسی که بگوید حرفهایی که من میزنم به نفع خودم است تا تیم. چند وقت پیش در مترو با یک هوادار جر و بحث کردم و در آخر قانع شد حرفهایی که میزنم درست است و حتی گفت چرا شما هرچه می گویی ما سه ماه بعد می فهمیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روشن: حرف‌هایی که می‌زنم به نفع تیم است نه خودم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×