روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "داور مشهور: طرفدار هیچ تیمی نبودم، چرا فحش می‌دهید" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

داور مشهور: طرفدار هیچ تیمی نبودم، چرا فحش می‌دهید

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال به حواشی و جنجال هایی که پس از گفت وگوی او به وجود آمد، واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، در روزهای اخیر گفت وگویی از علی خسروی منتشر شد که او در این مصاحبه اعلام کرد سه برادر او، پرسپولیسی و یک برادرش تاجی بودند و او هم از ده سالگی به همراه برادرانش برای تماشای بازی های این دو تیم به استادیوم می رفته است.انتشار این گفت وگو باعث دلخوری هواداران تیم آبی پوش پایتخت شد و برخی از هواداران منتسب به تیم استقلال به فحاشی در صفحه شخصی خسروی پرداختند که این اتفاق واکنش عضو کمیته داوران را هم در پی داشت.خسروی امروز در گفت وگو با خبرنگار ما در این باره گفت: من از آقای فتح الله زاده و آقای بیژن طاهری که بارها با هم برای صحنه های داوری تماس تلفنی داشتیم، می خواهم به هواداران استقلال بگویند کم شب عید به ناموس و پدر و مادر مردم فحش بدهند. این کارها نتیجه ای ندارد. ما از مدیران قبلی استقلال انتظاری نداشتیم اما مدیران کنونی استقلال که فوتبالی هستند، چرا اجازه می دهند به من فحش بدهند؟او سپس در خصوص حضورش در استادیوم در کودکی گفت: خانواده من، من را طوری تربیب کرده بودند که شب ها مسجد می رفتم، ماه رمضان روزه می گرفتم و پنجشنبه و جمعه ها هم فوتبال می رفتم نه دیسکو. من به محله های بدنام نمی رفتم و از ۱۰ سالگی به استادیوم می رفتم. هم پنجشنبه و هم جمعه برای بازی های پرسپولیس و تاج به استادیوم می رفتم؛ از همان سن به امجدیه می رفتم و از ۱۵ سالگی هم به ورزشگاه آزادی کنونی.خسروی درباره دلیل اینکه وارد حرفه داوری شد، توضیح داد: در ابتدا به سمت فوتبال رفتم و دیدم ما سه ماه تمرین می کنیم و روزی که می خواستیم آماده شویم، می گفتند داداش فلانی، پسرخاله فلانی و ... . ما تمرین می کردیم اما از ۲۵ نفری که می خواستند لیست بدهند، ۲۰ بازیکن سفارشی بود. از همان زمان هم نامردی را در فوتبال دیدم و فهمیدم نمی توانم فوتبالیست شوم چون پدر من پول ندارد و مادرم هم پیر است. من هافبک چپ و پنالتی زن و کاشته زن خوبی بودم اما انتخاب نمی شدم؛،همانجا فهمیدم در فوتبال رانت وجود دارد و یا باید پدرت پولدار باشد و یا برادرت با سرمربی رفیق باشد. از همان زمان از فوتبال و همه تیم ها بدم آمد و سمت داوری آمدم، چون دلم برای داورها می سوخت.وی افزود: من می خواستم در داوری تحول ایجاد کنم و کردم. می خواستم داورها تحصیل کرده، خوشتیپ و خوش عطر باشند. ۲۰ ساله بودم که با بردارم که عاشق علی پروین بود در حمام عمومیِ سر جوادیه بودیم و گفت داداش ما غوره نشده مویز شده است. من به او گفتم یک روزی پشیمان می شوی آقای جواد خسروی، یک روز برادرت را در خیابان نشان می دهند. بعد از ۱۷ سال او را در بازی پرسپولیس و ملوان به ورزشگاه بردم و گفت می خواستی روی من را کم کنی؟ گفتم آره، تو در امجدیه من را به ارزان ترین جا می بردی اما من تو را به VAP استادیوم آزادی بردم.خسروی سپس گفت: حرف برادرم به من انگیزه داد و از طرفی عاشق شخصیت حمید خوشخوان شدم. همچنان اعتقاد دارم داوری در دنیا روی دست حمید خوشخوان نخواهد آمد؛ او پرجمعیت ترین بازی فوتبال ایران را سوت زد. من عاشق شخصیت او شدم و سمت داوری آمدم. دیدم که در فوتبال باید لابی کنی اما من اهل لابی نبودم.عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پایان گفت: من از همان کودکی هم علاقه ای به هیچ تیمی نداشتم و چون سه برادرم پرسپولیسی بودند و یک برادرم تاجی، من را به استادیوم می بردند. من در عمرم هیچوقت طرفدار تیمی نبودم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " داور مشهور: طرفدار هیچ تیمی نبودم، چرا فحش می‌دهید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×