روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دفاع مهدی تاج از نتایج تیم ملی در جام جهانی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دفاع مهدی تاج از نتایج تیم ملی در جام جهانی

رئیس فدراسیون فوتبال پس از پایان مجمع امروز، در خصوص موضوعات مختلف صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه” مهدی تاج در حاشیه مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال، گفت: امروز مجمع فوق العاده را برگزار کردیم و کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا هم اساس نامه خود را هر سال به روز می کنند. ما هم باید در بند یک اساس نامه تغییراتی را ایجاد می کردیم و این نشست را برگزار کردیم.وی در ادامه گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا روی بعضی از بندها حساسیت دارند مثل استقلال فدراسیون فوتبال و نقش نداشتن نهادهای دولتی در کار فدراسیون که البته ما به آن ها ورود نکردیم اما در بعضی از بندها براساس پیشنهاد اعضای مجمع ورود کردیم.رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بخش دیگر نشست امروز در خصوص عملکرد فدراسیون فوتبال در جام جهانی بود که اتفاقا ما به خوبی از شیطنت ها در جام جهانی عبور کردیم و در کنار این مسئله سه بازی قابل قبول در جام جهانی داشتیم. بازی اول را به صورت طبیعی شکست خوردیم اما در بازی دوم مقابل ولز به پیروزی شیرینی رسیدیم و در بازی سوم هم عملکرد بسیار قابل قبولی داشتیم.تاج ادامه داد: کی روش در تیم ملی عملکرد قابل قبولی داشت و بعد از جام جهانی قطری ها با سرمربی ما مذاکره کردند و این نشان می دهد که انتخاب کی روش از سوی ما قبل از جام جهانی غلط نبوده است. الان هم خوشبختانه سرمربی بسیار خوبی به نام امیر قلعه نویی که عملکرد درخشانی در لیگ و حتی در دوره حضور در تیم ملی داشته را انتخاب کردیم و از این انتخاب هم بسیار رضایت داریم. با توجه به شرایط فدراسیون فوتبال از عملکرد خود بسیار راضی هستیم.او درباره نتایج تیم جوانان ایران نیز گفت: تیم جوانان ما هم در رقابت های انتخابی جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشت و با بدشانسی راهی این مسابقات نشد. در کنار این مسابقات تیم ساحلی ما هم راهی رقابت های انتخابی جام جهانی شده که امید زیادی به قهرمانی این تیم و صعود به جام جهانی داریم.تاج با اشاره به چالش های مالی فوتبال ایران، گفت: باید چالش های مالی با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا را حل کنیم. باید تلاش کنیم تا پول استقلال و پرسپولیس انتقال داده شود و البته اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است. یکی دیگر از مشکلات ما این است که از وزارت ورزش و جوانان پولی دریافت نمی کنیم و از مجموعه درآمد حق پخش هم درآمدی نداریم با مشکلات زیادی روبه رو هستیم و اگر بتوانیم پول های خود را زنده کنیم بسیار از مشکلات فدراسیون فوتبال برطرف خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دفاع مهدی تاج از نتایج تیم ملی در جام جهانی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×