روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قلعه‌تایم در تیم ملی، شاید وقتی دیگر!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قلعه‌تایم در تیم ملی، شاید وقتی دیگر!

عطش گلزنی بازیکنان تیم ملی در دقایق پایانی بازی برابر روسیه برطرف نشد.

به گزارش "ورزش سه" نخستین نمایش تیم ملی فوتبال ایران تحت هدایت امیر قلعه نویی رضایت عمومی فوتبال دوستان را به همراه داشت.عملکرد هجومی و همراه با ساخت بازی از عقب زمین موقعیت های پرشماری را برای ملی پوشان ایران به دنبال داشت اما قدردانی ستاره های هجومی هم از فرصت های به وجود آمده ریت مطلوبی نداشت تا در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد.با این وجود نکته امیدوارکننده این بازی، تماشای دوباره یک نقطه قوت همیشگی در تیم های امیر قلعه نویی بود و آن، عطش سیری ناپذیر گلزنی شاگردان او در دقایق پایانی بود.موضوعی که نمونه آن را در گل گهر، سپاهان و به خصوص استقلال تحت هدایت او دیده بودیم و حتی در مقطع قبلی حضور او در تیم ملی و گل به یادماندنی هاشمیان در سئول به خاطر داریم.تیم ملی دیشب در دقایق پایانی چندین و چند فرصت گلزنی خلق کرد و چیزی نمانده بود تا نخستین بازی ایران در سال جدید با یک بازگشت تماشایی تکمیل شود.هرچند دیشب مهدی طارمی دو بخت طلایی به دست آمده در دقایق پایانی را از دست داد تا این بار دقایق معروف به "قلعه تایم" در فوتبال ایران با گل همراه نشود، اما این شوق به گلزنی و امید به برتری تا آخرین لحظه، اتفاق خوشحال کننده بازی دیشب برابر روسیه بود.عکس: امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قلعه‌تایم در تیم ملی، شاید وقتی دیگر! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×