روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پورموسوی: سربلند صعود کردیم | ورزش سه" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پورموسوی: سربلند صعود کردیم | ورزش سه

سیروس پورموسوی می گوید در نیم فصل دوم با همبستگی عقب ماندگی هایشان را جبران کردند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال خوزستان که در لیگ پانزدهم به مقام قهرمانی لیگ برتر رسیده بود، در سال های اخیر برای بازگشت به سطح اول فوتبال ایران تلاش می کرد و در نهایت در این فصل پرفشار موفق شد به عنوان تیم دوم صعود کند. سید سیروس پورموسوی سه شنبه شب بعد از پیروزی تیمش مقابل آرمان گهر بیان کرد: جا دارد ابتدا از بازیکنان تیم و همه مجموعه باشگاه تشکر کنم که در طول فصل تلاش کردند تا امروز به لیگ برتر صعود کنیم.او در مورد تلاش بازیکنان تیمش افزود: بچه های ما واقعا تلاش کردند و مزد زحمات خود را گرفتند. ما امشب با سربلندی صعود کردیم و از این بابت بسیار خوشحالم.سرمربی استقلال خوزستان گفت: ۱۱ ماه سختی کشیدیم، ولی نشان دادیم که با همبستگی می توان کارهای بزرگی انجام داد. نیم فصل اول سختی های زیادی کشیدیم، اما در نیم فصل دوم توانستیم عقب ماندگی خود را جبران کنیم و با شایستگی صعود کنیم.پورموسوی گفت: مردم خوزستان لایق بهترین ها هستند و امروز بسیار خوشحالم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم.دیدار تیم های استقلال خوزستان و آرمان گهر با برتری پنج بر صفر استقلال خوزستان به پایان رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پورموسوی: سربلند صعود کردیم | ورزش سه از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×