روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مربی ایتالیایی در تیم ملی فوتبال ایران!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی ایتالیایی در تیم ملی فوتبال ایران!

مربی جدید تیم ملی ایتالیایی خواهد بود، دستیاری که سابقه حضور در جام جهانی همراه با تیم ملی سوییس را دارد.

به گزارش “ورزش سه” یکی از اخبار مهمی که امیر قلعه نویی در حاشیه برگزاری کلاس سطح B آسیا اعلام کرد، نهایی شدن مراحل استخدام دستیار خارجی و ارسال پیش قرارداد بود تا برای اردوی پیش روی ایران و البته تورنمنت کافا، کادر فنی تیم ملی تکمیل شود.پیش از این زمزمه هایی مبنی بر حضور دستیار پرتغالی پائولو بنتو در تیم ملی کره جنوبی، در ایران شنیده می شد که مذاکرات طرفین در همان ابتدا متوقف شد.در ادامه اما یک مربی اسپانیایی با سابقه دستیاری رافا بنیتس در لیگ برتر انگلیس به امیر قلعه نویی و فدراسیون فوتبال ایران معرفی شد که کار مذاکره با او آغاز و جلو رفت اما در نهایت توافقات نهایی انجام نشد.اما حالا شنیده می شود که مذاکرات نهایی با یک مربی ایتالیایی که سابقه حضور در جام جهانی همراه با تیم ملی سوییس را دارد، به عنوان گزینه نهایی قلعه نویی و فدراسیون فوتبال انتخاب و مذاکرات نهایی با آن انجام شده است و همه در انتظار امضای قرارداد و حضور او در اردوی پیش روی تیم ملی خواهند بود.حتی امیر قلعه نویی که یک هفته گذشته در دوحه حضور داشت، جلسات خوبی را با مدیر برنامه های این مربی برگزار کرده و آنجا مذاکرات نهایی انجام شده است.آندره آ استراماچونی و گابریل پین، آخرین مربیان ایتالیایی ای هستند که در فوتبال ایران حضور داشته اند و در باشگاه استقلال عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته اند و باید دید دستیار جدید سرمربی تیم ملی که به عنوان تئوریسین شناخته می شو د، چه دستاوردی برای فوتبال ملی در کنار امیر قلعه نویی در جام ملت های آسیا خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی ایتالیایی در تیم ملی فوتبال ایران! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×