روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "این بازیکن می‌خواهد بازی با استقلال به پنالتی برود!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این بازیکن می‌خواهد بازی با استقلال به پنالتی برود!

بازیکن چند پسته نساجی از بازی با استقلال در جام حذفی خاطره خوبی دارد و امیدوار به تکرار آن است.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی در شرایطی عصر چهارشنبه مقابل استقلال در جام حذفی به میدان می رود که سال گذشته در این مسابقات موفق شد تنها شکست آبی ها را در ضربات پنالتی رقم بزند.حالا اگرچه نساجی نسبت به سال قبل شرایط متفاوتی دارد، اما به هر حال بازیکنان این تیم امیدوارند باز هم مقابل استقلال به برد برسند و همچون فصل گذشته جواز حضور در فینال را کسب کنند.یکی از بازیکنانی که خاطره خیلی خوبی از بازی با استقلال در حذفی دارد سعید غلامعلی بیگی است . بازیکن چند پسته نساجی که امسال به غیر از دروازه بان در همه خطوط برای تیمش بازی کرده، در مسابقه سال گذشته پنالتی چهارم تیمش را گل کرد و زمینه ساز برد شد.غلامعلی بیگی در آن مسابقه در شرایطی پشت توپ قرار گرفت که در ضربات پنالتی دو تیم ۳ بر ۳ بودند و او با یک ضربه خوب تیمش را پیش انداخت تا از دست رفتن پنالتی آمانوف بیشتر به چشم بیاید.بیگی حالا هم دوست دارد نساجی بتواند مقابل استقلال ایستادگی کند و بار دیگر موفق با شکست آبی پوشان شود. شاید او بدش نیاید که بازی چهارشنبه عصر هم مثل پارسال به ضربات پنالتی برود و اتفاقات آن مسابقه تکرار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این بازیکن می‌خواهد بازی با استقلال به پنالتی برود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×