روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مورد عجیب استقلال: پنج تغییر متوالی در دفاع" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مورد عجیب استقلال: پنج تغییر متوالی در دفاع

استقلال در پنج بازی اخیر برابر حریفان خود، با تغییرات در خط دفاعی به میدان رفته است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی برای دیدار حساس برابر نساجی آماده می شود که این تیم در 6 دیدار قبلی خود تنها مقابل تیم دسته اولی پارس جنوبی موفق به ثبت کلین شیت شده است.ساپینتو در پنج دیدار اخیر تیمش برابر پرسپولیس، پارس جنوبی، صنعت نفت، مس رفسنجان و تراکتور، تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد. استفاده چرخشی از سه مدافع میانی استقلال، اتفاق عجیب و جالبی بود که در ترکیب آبی پوشان رخ داد.در بازی با پرسپولیس، این غلامی و سیلوا بودند که از ابتدا به میدان رفتند. در جدال با پارس جنوبی، مرادمند به ترکیب اضافه شد و در کنار مدافع برزیلی به میدان رفت. در دیدار با صنعت نفت، عارف به ترکیب بازگشت و با سیلوا زوج خط دفاعی را تشکیل دادند.در دیدار با مس رفسنجان، باز هم خط دفاع استقلال شامل تغییرات شد. سیلوا در کرمان نیمکت نشین شد تا مرادمند با عارف در خط دفاعی بازی کند که اتفاقا او موفق به گلزنی شد. در بازی آخر لیگ، تغییرات چرخشی و نوبتی انجام شد و این بار نام غلامی از ترکیب خارج شد تا رافائل برزیلی بازی کند.حالا و در دیدار ششم، باز هم خط دفاعی استقلال تغییر می کند و گفته می شود عارف به ترکیب باز خواهد گشت تا با رافائل سیلوا زوج خط دفاعی را تشکیل دهد و علی رغم درخشش مرادمند در دیدارهای اخیر، او نیمکت نشین خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مورد عجیب استقلال: پنج تغییر متوالی در دفاع از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×