روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سیدحسین آماده بازگشت به ترکیب استقلال (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیدحسین آماده بازگشت به ترکیب استقلال (عکس)

دروازه بان شماره یک استقلال آماده است تا با شرایط خوب درون چارچوب تیمش بایستد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی بعد از سپری کردن فصلی سخت در آخرین هفته از لیگ برتر با نظر ریکاردو ساپینتو استراحت کرد تا دوباره با شرایط خوب به ترکیب برگردد .کاپیتان استقلال بعد از ریکاوری روحی مناسب در تمرینات روزهای گذشته با انگیزه بالا کارش را انجام داد و حالا آماده است تا بهترین نمایش خود را مقابل نساجی برجا بگذارد.حسینی به عنوان یک بازیکن باتجربه در استقلال انگیزه زیادی دارد تا بتواند بهترین عملکرد را در حذفی داشته باشد و برای قهرمانی در این تورنمنت گامی موثر بردارد.او همیشه بهترین بازی های خود را در جام حذفی انجام داده و بی شک در مسابقه عصر چهارشنبه نیز مهره ای موثر برای تیمش خواهد بود. خصوصا اینکه اعتماد ساپینتو را هم بیشتر از همیشه پشت خود احساس می کند و با حمایت هواداران می تواند یک روز خوب دیگر را پشت سر بگذارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیدحسین آماده بازگشت به ترکیب استقلال (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×