روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لسترسیتی در آستانه سقوط، اس خوزستان سرمست صعود!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لسترسیتی در آستانه سقوط، اس خوزستان سرمست صعود!

صعود استقلال خوزستان با سیروس پورموسوی به لیگ برتر در شرایطی رقم خورد که احتمال دارد لسترسیتی در پایان این فصل به دسته پایین تر سقوط کند.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم و همزمانی آن قهرمانی با کسب افتخار تاریخی لسترسیتی با کلودیو رانیری در لیگ جزیره باعث شد بسیاری از فوتبال دوستان ایرانی و به خصوص هواداران خوزستانی این تیم، به آبی های خوزستان لقب لسترسیتی فوتبال ایران را بدهند.این شباهت در حالی زمینه ساز اعطای این لقب به آبی های اهواز شد که حالا دو تیم سرنوشتی کاملا متفاوت از یکدیگر پیدا کرده اند. در واقع نایب قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ آزادگان و صعود این تیم به لیگ برتر در شرایطی رقم خورد که لسترسیتی، قهرمان سابق لیگ جزیره، در رده هجدهم جدول رده بندی فوتبال انگلیس قرار دارد و در آستانه سقوط به چمپیونشیپ هستند.لسترسیتی که با تساوی مقابل نیوکسل شانس بقای خود را حفظ کرده، در حالی دیدار هفته پایانی برابر وستهم را در خانه خود برگزار خواهد کرد که اورتون با دو امتیاز بیشتر، میزبان بورنموث است و با کسب پیروزی در آن مسابقه، حکم سقوط گرگ ها به دسته پایین تر را امضا خواهند کرد.در نهایت باید دید آیا این سرنوشت کاملا متضاد برای دو تیمی که به واسطه شباهت در نحوه قهرمانی همزمانشان در بین فوتبال دوستان ایرانی با هم مقایسه می شدند، رقم می خورد یا اوضاع به گونه دیگری پیش می رود و هواداران حاضر در ورزشگاه کینگ پاور، این هفته یک معجزه تماشا خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لسترسیتی در آستانه سقوط، اس خوزستان سرمست صعود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×