روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اتفاقی که ساپینتو را از بازیکنان دلخور کرد" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اتفاقی که ساپینتو را از بازیکنان دلخور کرد

سرمربی استقلال در تمرین عصر سه شنبه از شاگردانش خواست فقط به فکر بازی با نساجی باشند.

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو ساپینتو عصر سه شنبه در آخرین تمرین تیمش قبل از بازی با نساجی دقایقی با شاگردانش به صحبت پرداخت و از آنها خواست تمام تمرکز خود را روی بازی نیمه نهایی بگذارند.ساپینتو در صحبت های خود خطاب به بازیکنان اعلام کرد که مصاحبه های روزهای گذشته برخی نفرات را که درباره بازی با پرسپولیس در فینال جام حذفی صحبت کرده بودند خوانده و نسبت به این صحبت ها از نفرات گلایه کرد.سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان گفت که از روحیه تلافی جویانه آنها برای جبران شکست در دربی خرسند است، اما اکنون زمان فکر کردن به فینال نیست چون یک بازی قبل از آن در پیش دارند.ساپینتو ضمن مهم برشمردن دیدار با نساجی از بازیکنانش خواست به هیچ چیزی جز بازی چهارشنبه در نیمه نهایی فکر نکنند تا بعد از کسب پیروزی با خیالی آسوده تر روی دربی تمرکز کنند.سرمربی استقلال همچنین خواست تا همه بازیکنان با تمام توان مقابل نساجی به میدان بروند و بدون دست کم گرفتن حریف برای کسب یک برد دلچسب تلاش کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اتفاقی که ساپینتو را از بازیکنان دلخور کرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×