روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آغاز تازه مهاجمی که شفر محلش نمی‌داد!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آغاز تازه مهاجمی که شفر محلش نمی‌داد!

موقعی که استقلال بودم خیلی اذیت شدم. آقای شفر من را در تمرینات دفاع می گذاشت. برای خودم هدف هایی دارم و دوست دارم به آنها برسم.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنان خوب روز گذشته هوادار مقابل پرسپولیس، محمدجواد محمدی بود. بازیکنی که همیشه جلوی پرسپولیس خوب کار کرده و دو گل هم به این تیم زده است. او روز گذشته از پورعلی گنجی پنالتی گرفت اما معتقد است پنالتی دوم هوادار را هم خودش گرفته است. به نظر می رسد محمدی مقابل پرسپولیس برای آخرین بار پیراهن هوادار را پوشیده و با او در مورد آینده اش صحبت کردیم.*دوباره جلوی پرسپولیس خوب بازی کردی و پنالتی هم گرفتی.محمدی: بله خوب بازی کردم و انگیزه زیادی داشتم که فصل را برای خودم خوب تمام کنم. دو تا پنالتی گرفتم؛ دومی هم خودم گرفتم! مرا هل دادند. هند علی نعمتی هم شد ولی موقعی که پریدم سر بزنم مرا هل دادند و فکر کنم علی آقا صفایی آن صحنه را گرفتند ولی همه به اشتباه فکر می کنند هند گرفت. قبلش به آقای صفایی گفتم پیراهنم را می کشند و او تذکر داد اگر پیراهن را بکشید پنالتی می گیرم.*برای پنالتی اول توپ را برداشتی که بزنی ولی توپ را به مسعود شجاعی دادی.محمدی: موقع پنالتی ها شرایط فرق می کند. می خواستم پنالتی را بزنم و خود آقا مسعود هم گفت محمدجواد بزن ولی از بیرون اعلام کردند آقا مسعود بزند و من توپ را دادم. خودش اول پیشم آمد و پرسید تمرکز صد در صد داری؟ من گفتم خیالت جمع باشد و هرجور شده گل می کنم ولی از بیرون گفتند او بزند.*پس می توانستی سومین گلت را هم به پرسپولیس بزنی.محمدی: بله من جلوی پرسپولیس خوب بودم و کلا پرسپولیس، استقلال، سپاهان، فولاد و تراکتور تیم های بزرگی هستند که بازی جلوی شان به من انگیزه می دهد. دیروز هم کمک های آقای قلعه نویی هم در ورزشگاه بودند و انگیزه زیادی داشتم که به اردو هم دعوت بشوم.*قراردادت تمام شده، فصل بعد خودت را کجا می بینی؟محمدی: امسال در هوادار ماندم و باعث شد پیشرفت کنم. پنج گل زدم، سه پاس گل دادم و چهار پنالتی گرفتم. باید دو هفته ای بگذرد و ببینیم با چه تیم هایی می توانم مذاکره کنم. دو، سه پیشنهاد خوب دارم و باید دید چه زمانی نهایی می شود.*یک سری شایعات بود که پرسپولیس تو را می خواهد ولی تو قبلا هم سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را داری. دوست داری به استقلال برگردی یا پیراهن پرسپولیس را بپوشی؟محمدی: موقعی که استقلال بودم خیلی اذیت شدم. آقای شفر من را در تمرینات دفاع می گذاشت. برای خودم هدف هایی دارم و دوست دارم به آنها برسم.*پس به نظر می رسد بعد از سه سال از هوادار جدا می شوی.محمدی: من سه سال است که با هوادارم و به این باشگاه مدیونم. برایم زحمت کشیدند و من هم برای این تیم زحمت کشیدم. یک مدیرعامل درست داریم و آقای جواد رحیمی در جلسه ای گفت می دانم شاید پیشنهادات خوبی داشته باشی و دستت را باز می گذارم ولی در باشگاه هوادار به رویت باز است. این به من قوت قلب داد. در آینده مشخص می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آغاز تازه مهاجمی که شفر محلش نمی‌داد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×