روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کارلوس دیگر در ایران نمی‌خندد! (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کارلوس دیگر در ایران نمی‌خندد! (عکس)

سرمربی اسپانیایی نساجی آخرین حضورش در فوتبال ایران را مقابل استقلال تجربه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس هرناندس در حالی هدایت نساجی مازندران را برعهده گرفت که این تیم در ۱۱ مسابقه پیاپی لیگ برتر موفق به کسب پیروزی نشده و در سه دیدار آخرش شکست خورده بود که پس از حضور او نیز غیر از یک بازی در جام حذفی نتوانست طعم برد را بچشد و با شرایط سختی به پایان کارش در این فصل رسید.نساجی با هدایت هرناندس در پنج بازی لیگ برتر دو تساوی و سه شکست سنگین داشت و در جام حذفی علی رغم برتری مقابل پیکان، در نیمه نهایی نیز یک باخت پُرگل متحمل شد تا نتواند فینالیست شود.هرناندس امیدوار بود پس از شکست سنگین چهار بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر، بتواند در نیمه نهایی جام حذفی استقلال را مغلوب کند یا نمایش آبرومندانه ای داشته باشند، اما باز هم چهار توپ به دروازه این تیم رفت تا خاطره تلخی از آخرین حضورش روی نیمکت در این فصل ثبت شود.سرمربی اسپانیایی نساجی که قبل از بازی با لبخند نظاره گر گرم کردن بازیکنانش در ورزشگاه آزادی بود و روحیه خوبی داشت، احتمالا برای آخرین بار حضور در این تیم و فوتبال ایران را تجربه کرد و بعید است دوباره برگردد و در این عرصه فعالیت کند.عکس: مهدی افشاری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کارلوس دیگر در ایران نمی‌خندد! (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×