روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی قایدی مدیر برنامه شادی گل!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی قایدی مدیر برنامه شادی گل!

استقلالی ها در یکی از بهترین بازی های فصل خود موفق به کسب پیروزی پرگل برابر نساجی شدند.

به گزارش "ورزش سه"، از لحظه پیوستن مهدی قایدی به استقلال می شد پیش بینی کرد که این بازیکن بیش از هم تیمی های خود در بین بازیکنان و هواداران آبی ها مورد توجه قرار بگیرد و در دل آنها حسابی جا باز کند.بازیکنی که به واسطه جثه خاص و متفاوت و البته تکنیک کم نظیرش، محبوبیتی چشمگیر بین تماشاگران استقلال دارد، در بین همبازی های خود نیز از توجه ویژه ای برخوردار است و تاثیرگذاری او در تمام حرکات تیمی آبی ها مشهود است.با این حال، نکته ویژه ای که در مورد مهدی قایدی در این فصل از رقابت ها بارز بوده، نقش پررنگ او در شادی های پس از گل بازیکنان استقلال بوده است. به جز دوازده گلی که قایدی در این فصل خودش به ثمر رسانده، در سایر موارد هم پا به پای آبی ها در شادی های پس از گل حضور داشته و معمولا هم با طرح ریزی خوشحالی های متفاوت، بازیکنان را درگیر جشن گل کرده است.ستاره استقلالی ها حالا پنج روز برای آماده سازی به منظور حضور قدرتمند در دربی پایتخت و گرفتن انتقام شکست در لیگ فرصت دارد و امیدوار است با درخشش در این مسابقه، بار دیگر زمینه ساز جشن گل بازیکنان استقلال و در نهایت قهرمانی این تیم در جام حذفی باشد.عکس: امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی قایدی مدیر برنامه شادی گل! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×