روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اگر می‌توانید تراکتور را اینجا شکست بدهید!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اگر می‌توانید تراکتور را اینجا شکست بدهید!

با اعلام سایت ترنسفر مارکت، تراکتور به عنوان پرتماشاگرترین تیم لیگ بیست و دوم انتخاب شد.

به گزارش “ورزش سه” آنطور که سایت ترنسفر مارکت اعلام کرده است، تیم تراکتور تبریز که ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر را استادیوم خانگی خود معرفی کرده با پذیرایی از ۲۶۷ هزار هوادار و ثبت میانگین ۳۳ هزار و ۳۷۵ طرفدار در هر جدال خانگی به عنوان پرطرفدارترین تیم لیگ بیست و دوم ایران شناخته شده است.اما نکته جالب توجه، حضور سپاهان در رده دوم این جدول است. ورزشگاه نقش جهان اصفهان، با پذیرایی از ۲۵۶ هزار تماشاگر سپاهانی در رده دوم قرار گرفته و بعد از این دو تیم نوبت به سرخابی های پایتخت رسیده است.پرسپولیس در مجموع میزبان ۲۱۸ هزار و ۵۰۰ هوادار خود در مسابقات خانگی و ثبت میانگین ۲۴ هزار و ۲۷۷ تماشاگر بوده است. استقلال نیز با ۱۲۸ هزار و ۵۰۰ هوادار در رده چهارم قرار گرفته و اختلاف زیادی با تیم های بالای دست خود دارد.البته عوامل بسیار زیادی در کم بودن آمار تماشاگران دخیل است. ابتدا بحث خرابی استادیوم آزادی و عدم اختصاص تمام سکوها به طرفداران و دوم نظرات شورای تامین استان ها در برگزاری برخی از مسابقات فصل بدون حضور تماشاگران، همه و همه با عث ثبت این آمار شده است.دو تیم نساجی مازندران و فولاد خوزستان به ترتیب با ثبت آمار ۸۵ هزار و ۸۰۰ تماشاگر و ۶۶ هزار و ۶۵۵ طرفدار، به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفته اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اگر می‌توانید تراکتور را اینجا شکست بدهید! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×