روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "امن‌ترین آغوش دنیا برای استقلالی‌ها اینجاست!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امن‌ترین آغوش دنیا برای استقلالی‌ها اینجاست!

ارتباط نزدیک ریکاردو ساپینتو با بازیکنان استقلال را می توان از روی رفتار او با شاگردانش در بازی با نساجی متوجه شد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرتغالی استقلال با وجود اینکه هنوز مشکلات مالی تیمش حل نشده اما در بالا نگه داشتن روحیه بازیکنان تلاش زیادی انجام داده است. او عزم خود را جزم کرده تا استقلال بتواند در جام حذفی کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد و با خاطره ای خوش فصل را تمام کند.ساپینتو که روحیه ای جالب و هیجان انگیز دارد، همواره سعی کرده ارتباط صمیمانه ای با شاگردانش برقرار کند. او جدا از مسائل مربوط به استاد و شاگردی همیشه رابطه اش را با بازیکنان خوب نگه داشته و این را می شود از تصاویری که در هر بازی به ثبت می رسد متوجه شد.سرمربی پرتغالی در جریان بازی گذشته تیمش مقابل نساجی هر بازیکنی که تعویض کرد و هر بازیکنی که می خواست به زمین بفرستد را در آغوش گرفت تا یک بار دیگر ارتباط صمیمانه اش را به رخ بکشد.جالب این است که ساپینتو بعد از نزدیک به یک سال محبوبیت ویژه ای هم نزد بازیکنان استقلال به دست آورده و نفرات آبی پوش در داخل زمین سعی دارند همه شرایطی که ساپینتو در نظر دارد را اجرا کنند.بی شک این صمیمیت و همدلی در استقلال برای بازی با پرسپولیس در فینال جام حذفی هم به چشم خواهد آمد. آنها امیدوارند برخلاف لیگ برتر برنده دربی باشند و ضمن کسب یک برد خوب یک جام را به دست بیاورند.عکاس: امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امن‌ترین آغوش دنیا برای استقلالی‌ها اینجاست! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×