روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلالی‌ها قبل از دربی منتظر پیامک واریز باشند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلالی‌ها قبل از دربی منتظر پیامک واریز باشند

سرپرست مدیرعاملی استقلال اعلام کرد که طی روزهای آینده بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه مسئولان استقلال در جلسه با مدیران همراه اول برای دریافت پول و تفاهم نامه همکاری به توافق رسیدند اما هنوز مبلغی به حساب باشگاه نرفته است.اعضای کادرفنی و بازیکنان استقلال از حدود 5 ماه قبل هیچ پولی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند و حالا در آستانه فینال جام حذفی امیدوارند تا بخشی از قراردادهایشان را دریافت کنند.از این رو حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، وعده داده که بر اساس هماهنگی های انجام شده تا یکشنبه مبلغی به حساب باشگاه از طریق همراه اول واریز می شود تا سریعا برای پرداخت پول به بازیکنان و مربیان اقدام شود.با این تفاسیر اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، استقلالی ها تا قبل از دربی با پرسپولیس، بخشی از مطالبات خود را دریافت می کنند و با شرایط بهتری مقابل حریف سنتی خود به میدان خواهند رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلالی‌ها قبل از دربی منتظر پیامک واریز باشند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×