روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اسباب نگرانی هر استقلالی زنده! (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اسباب نگرانی هر استقلالی زنده! (عکس)

هواداران استقلال با وجود صحبت های حجت کریمی اما نگران آینده مهدی قایدی و محمد محبی در تیم خود هستند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی قایدی و محمد محبی، دو ستاره استقلال که عملکرد فوق العاده ای در این فصل داشته اند، حالا یک نگرانی بزرگ برای هواداران ایجاد کرده اند.در دستور العملی که فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد باشگاه ها با بازیکنان و مربیان امضا کرده، بندی جنجالی وجود دارد؛ بندی که اعلام می کند بازیکنان لژیونر ایرانی قادر به عقد قرارداد به صورت قرضی با باشگاه های ایرانی نیستند. این مسئله دقیقا برای مهدی قایدی و محمد محبی در استقلال پیش آمده و حالا ممکن است آینده آنها را در این تیم به خطر بیندازد.قایدی بازیکن شباب الاهلی امارات است و محبی با سانتاکلارا قرارداد دارد. از این رو آنها به صورت قرضی به استقلال آمده اند و حالا با شرایط جدید ممکن است نتوانند برای استقلال در فصل آینده به میدان بروند.این مسئله نگرانی های زیادی را برای هواداران استقلال ایجاد کرده و کامنت ها و مطالب فضای مجازی این را به خوبی نشان می دهد. با این وجود حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی استقلال، در صدد است تا هرچه سریع تر این مشکل را حل کند و قایدی و محبی را برای فصل آینده نیز در این باشگاه حفظ کند.کریمی در این باره گفته است: «هواداران در این شرایط بیش از هر چیز به فکر حمایت از تیم باشند. من به آنها قول می دهم که صددرصد هر دو نفر این عزیزان را در استقلال نگه می داریم. با اینکه قرارداد آنها قرضی است و در پایان مدت قراردادشان باید به تیم باشگاهی شان برگردند، اما شرایطی اتخاذ می کنیم که هرگز این اتفاق نیفتد و هر مشکلی هم در این مسیر وجود داشته باشد آن را حل و فصل می کنیم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اسباب نگرانی هر استقلالی زنده! (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×