روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازی تیم ملی هم بدون تماشاگر!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازی تیم ملی هم بدون تماشاگر!

مسابقه دوستانه ملی پوشان ایران مقابل آنگولا احتمالا بدون حضور تماشاگران انجام خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، شرایط ورزشگاه آزادی و آماده نبودن سکوها و دیگر مشکلات زیرساختی که در حال حاضر این استادیوم دارد، کاری کرده تا چهار مسابقه این فصل لیگ برتر برای استقلال و پرسپولیس بدون حضور هواداران باشد که این اتفاق برای تیم ملی ایران هم خواهد افتاد.پرسپولیس در فصل جدید دو مسابقه مقابل آلومینیوم اراک و ذوب آهن و استقلال دو دیدار برابر ملوان انزلی و استقلال خوزستان را بدون حضور تماشاگران شان انجام داده اند که این اتفاق احتمالا در بازی تدارکاتی تیم های ملی ایران و آنگولا هم رخ بدهد.تیم ملی فوتبال ایران که در نخستین مسابقه تدارکاتی خود در زمین تیم ملی بلغارستان به پیروزی یک بر صفر دست یافت، از ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه هفته جاری در دومین دیدار دوستانه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم آنگولا خواهد رفت که گفته می شود این بازی هم مثل رقابت های باشگاهی استقلال و پرسپولیس بدون تماشاگر است.هنوز اعلام رسمی درباره عدم حضور تماشاگران در دیدار تدارکاتی تیم ملی مقابل آنگولا انجام نشده، اما احتمالا این اتفاق می افتد و فردا در جلسه هماهنگی پیش از بازی، این موضوع رسانه ای خواهد شد.گفتنی است، فدراسیون فوتبال اعلام کرده تا شروع رقابت های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و نخستین بازی که در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگران انجام خواهد شد، مشکل حضور هواداران در استادیوم برطرف می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازی تیم ملی هم بدون تماشاگر! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×