روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال برای مهاجم آرژانتینی بلیت خرید" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال برای مهاجم آرژانتینی بلیت خرید

باشگاه استقلال برای مهاجم آرژانتینی مد نظر خود بلیت سفر به تهران را خریداری کرد.

به گزارش "ورزش سه"، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی که بعد از تایید جواد نکونام با مدیران باشگاه استقلال به توافق رسیده، نهایتا تا روز پنجشنبه در تمرینات استقلال حضور پیدا می کند.بعد از ویدئویی که این بازیکن در صفحه شخصی خود منتشر و خطاب به هواداران استقلال اعلام کرد به زودی در تهران آنها را ملاقات می کند، حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد که مسئولان برای گوستاوو بلیت سفر به تهران را هم خریداری کرده اند.گوستاوو قرار بود چند روز پیش به تهران بیاید و حتی از اسپانیا به ترکیه رفت تا از طریق استانبول راهی ایران شود، اما او به خاطر مشکلی شخصی مجبور شد به اسپانیا برگردد و حالا با تاخیر چند روزه به تهران سفر می کند.بر اساس پیگیری های خبرنگار ما مهاجم آرژانتینی بامداد روز سه شنبه از اسپانیا به استانبول می رود و از آنجا راهی تهران خواهد شد. این بازیکن بعد از حضور در تهران قرارداد خود که درباره همه بندها توافق حاصل شده را امضا خواهد کرد و سپس در تمرینات استقلال شرکت می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال برای مهاجم آرژانتینی بلیت خرید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×