روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "یامگا تکذیب کرد: من هیچ نوتیسی نداده‌ام!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یامگا تکذیب کرد: من هیچ نوتیسی نداده‌ام!

کوین یامگا خبر منتشر شده درباره ارسال نوتیس به مدیران باشگاه استقلال را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که باشگاه استقلال حدود 50 روز پیش توانسته بود مطالبات کوین یامگا را به دستش برساند، صبح امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکن فرانسوی یک بار دیگر و با ارسال پیام هشداری به مدیران، خواستار دریافت دستمزد عقب افتاده اش شد.در روزهای پایانی تیر ماه بود که مهلت نوتیس کوین یامگا به استقلال تمام می شود و علی خطیر موفق شد در نهایت مبلغ 160 هزار دلار را به دست وینگر فرانسوی برساند. این بازیکن از فصل گذشته، مبلغ 60 هزار دلار از آبی پوشان طلب داشت و در توافقی که با باشگاه داشت، می بایست پیش از شروع فصل، 100 هزار دلار پیش پرداخت دریافت می کرد.در نهایت این مبلغ به دست یامگا رسید ولی صبح امروز یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد که او یک بار دیگر نوتیس هشداری به باشگاه استقلال ارسال کرده و خواستار دریافت مطالباتش شده که علت این موضوع نیز بندها و تبصره هایی است که زمان تمدید، در قرارداد وینگر فرانسوی گنجانده شده که مبلغ دستمزد او را بالا برده است.اما یامگا با انتشار یک استوری، خبر منتشره را تکذیب و اعلام کرد که نوتیسی به باشگاه نداده است. وینگر فرانسوی در این خصوص نوشته است: استقلالی ها عزیز لطفا این اطلاعات نادرست را باور نکنید که می گوید من اخطاریه را برای باشگاه ارسال کرده ام. با تشکر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یامگا تکذیب کرد: من هیچ نوتیسی نداده‌ام! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×