روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جنجالی و مهم: بازی‌های سپاهان سه هیچ نمی‌شود!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جنجالی و مهم: بازی‌های سپاهان سه هیچ نمی‌شود!

در حالی که مدیران سه تیم مدعی امیدوار به کسر امتیاز سپاهان بودند، جمله کلیدی رئیس سابق کمیته انضباطی آب پاکی را روی دست آنها ریخت.

به گزارش "ورزش سه"، ابوالفضل حسن زاده رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دقایقی پس از پایان جلسه مهم پیرامون شکایت چهار باشگاه از سپاهان در حالی که خبرنگاران را در هوای تاریک مقابل ساختمان فدراسیون منتظر خود می دید، با لبخند به جمع آنها پیوست و در شرایطی که تمایلی به مصاحبه نداشت، دقایقی به سوالات آنها پاسخ داد.این گفتگوی خبرنگاران با رئیس کمیته انضباطی است.* صحبت های اولیه؟اظهاراتشان را دادند و باید ببینیم نتیجه چه خواهد شد.* مشخص می شود کِی؟نه، نه!* تخلف سپاهان محرز بود؟من یک توضیحی بدهم. باشگاه ها فکر می کنند بحث بازیکن غیرمجاز است. اما این مقید به زمان است که هیچ باشگاهی رعایت نکرده و اساسا بحث بازیکن غیرمجاز و اینکه ما به باشگاهی امتیاز بدهیم، غیرمجاز بود.* پس جریمه نقدی است؟اینکه تخلف هست یا نیست و چه تصمیمی گرفته خواهد شد، با تصمیم کمیته انضباطی است.* باشگاه ها چطور مستندات ارائه کردند؟باشگاه ها هیچ مستنداتی ارائه نکردند.* پس چطور شکایت کردند؟شکایتی داشتند که سپاهان نقض مقررات کردند.به این ترتیب و باتوجه به جملات حسن زاده، کاملا مشخص شد که موضوع بازیکن غیرمجاز و تغییر نتیجه از روی میز کمیته انضباطی برداشته شده و این حکم برای تیم فوتبال سپاهان صادر نخواهد شد.این در حالی است که محمدرضا زنوزی به همراه مدیران پرسپولیس و استقلال امید زیادی داشتند تا با تغییر نتیجه، سپاهان جایگاه خود در جدول را از دست بدهد اما حالا حسن زاده اعلام کرده که هیچ امتیازی به تیم های دیگر نخواهد رسید.بنابراین باید منتظر ماند و دید که کمیته انضباطی چه حکمی را صادر خواهد کرد و در صورت احراز تخلف، به جریمه مالی بسنده می کند یا شاید احکام دیگر نظیر کسر امتیاز را به کار بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جنجالی و مهم: بازی‌های سپاهان سه هیچ نمی‌شود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×