روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دروازه‌بان مطرح را از فرودگاه امام برگرداندند!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دروازه‌بان مطرح را از فرودگاه امام برگرداندند!

علیرضا رضایی با وجود حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) نتوانست همراه با امیدها راهی چین شود.

به گزارش "ورزش سه"، گلر پیشین استقلال که هنوز تیم جدید خود را معرفی نکرده یکی از بازیکنانی است که با نظر رضا عنایتی قرار بود راهی هانگژو شود.با توجه حضور سیدحسین حسینی به عنوان بازیکن بزرگسال در لیست امیدها برای هانگژو، رضا عنایتی برای کمک به استقلال به محمدرضا خالدآبادی استراحت داد و به جای او علیرضا رضایی در لیست تیم ایران قرار گرفت.رضایی برای سفر به هانگژو همراه شاگردان عنایتی چهارشنبه شب به فرودگاه امام خمینی رفت، اما در لحظه پرواز او نتوانست از ایران خارج شود.با توجه به تایید نشدن مجوز خروج از کشور رضایی به دلیل مشکلات نظام وظیفه ای مجبور شد از فرودگاه به منزل برگردد و نتوانست همراه امیدها به چین برود.قرار است این دروازه بان با توجه به تعطیلی پیش رو روز یکشنبه با حضور در سازمان نظام وظیفه برای حل مشکل خروجی خود اقدام کند و در صورت تحقق این امر او راهی هانگژو خواهد شد تا بتواند شاگردان عنایتی را در بازی با عربستان همراهی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دروازه‌بان مطرح را از فرودگاه امام برگرداندند! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×