روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهاجم آرژانتینی استقلال به تهران رسید (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهاجم آرژانتینی استقلال به تهران رسید (عکس)

درحالی که هنوز آفتاب روز پنجشنبه طلوع نکرده بود، پرواز مهاجم استقلال به تهران نشست.

به گزارش "ورزش سه"،گوستاوو بلانکو مهاجم پیشین ایبار اسپانیا که در آخرین روز نقل و انتقالات با استقلال قرارداد خود را امضا کرد، در ساعات اولیه بامداد امروز از طریق cip فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.او چند روز پیش در ویدئویی که در صفحه شخصی خود و خطاب به هواداران استقلال منتشر کرده بود اعلام کرد به زودی در تهران آنها را ملاقات می کند و بالاخره این اتفاق رخ داد.گوستاوو قرار بود چند روز پیش به تهران بیاید و حتی از اسپانیا به ترکیه رفت تا از طریق استانبول راهی ایران شود، اما او به خاطر مشکلی شخصی مجبور شد به اسپانیا برگردد و حالا با تاخیر چند روزه به تهران سفر کرده است.علی سامره سرپرست تیم استقلال و نصرالله خواجه گیری مدیر اجرایی تیم استقلال با حضور در فرودگاه، از این مهاجم آرژانتینی استقبال به عمل آوردند.حالا باید منتظر حضور او در تمرین استقلال و اضافه شدن به جمع شاگردان نکونام باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهاجم آرژانتینی استقلال به تهران رسید (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×