روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آماده‌باش زهیوی با پیراهن استقلال خوزستان" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آماده‌باش زهیوی با پیراهن استقلال خوزستان

استقلال خوزستان که در تعطیلات لیگ برتر تمرینات خود را دنبال می کند، در دومین دیدار تدارکاتی پرسپولیس ویس را با سه گل شکست داد.

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار که با تصمیم پور موسوی با حضور بازیکنان رده آکادمی برگزار شد فقط ۲ بازیکن بزرگسال (رحیم زهیوی و حسن پورحمیدی) در این مسابقه حضور داشتند.در این تقابل شاگردان پورموسوی با دستورات تاکتیکی سرمربی خود توانستند با هت تریک رحیم زهیوی به برتری مقابل حریف دست یابند.در این دیدار که با برتری سه - یک استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس ویس به پایان رسید، رحیم زهیوی در دقایق ۴۵، ۳۵، ۲۹ گل ها را به ثمر رساند.این دومین دیدار تدارکاتی شاگردان پور موسوی در تعطیلات لیگ برتر بود که با پیروزی به پایان رسید.از نکات قابل توجه در این مسابقه حضور برادران دو قلوی دغاغله در این مسابقه بود. مهدی دغاغله بازیکن اسبق پرسپولیس در کادرفنی به عنوان مربی و هادی دغاغله بازیکن اسبق استقلال اهواز به عنوان بازیکن در تیم پرسپولیس ویس حضور داشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آماده‌باش زهیوی با پیراهن استقلال خوزستان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×