روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فخرالدینی بهتر از استقلال و تراکتور! (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فخرالدینی بهتر از استقلال و تراکتور! (عکس)

مدافع راست آلومینیوم در بهترین شرایط فنی خود طی سالیان اخیر به سر می برد.

به گزارش "ورز ش سه"، میلاد فخرالدینی در چهار هفته بهترین عملکرد دوران ورزشی خود را به نمایش گذاشته است، او در این دیدارها با یک گل و یک پاس و حضور موثر در حملات آلومینیوم داشته است.فخرالدینی در هفته سوم مقابل هوادار بهترین نمایش خود را ارائه کرد، او که با بازوبند کاپیتانی برای اراکی ها به میدان رفته بود در این بازی یک گل از روی نقطه پنالتی و با ارسال یک پاس گل برای نوروزی فرد کلیدی ترین بازیکن در پیروزی 2-1 مقابل هوادار بود. فخرالدینی با عملکردی که در این بازی نشان داد در تیم برتر هفته سوم "ورزش سه" قرار گرفت.او در حال حاضر در فرم ایده آلی برخوردار است و از لحاظ آماری در عملکرد بهتری از زمان حضور در استقلال و تراکتور قرار دارد.آلومینیوم با 9 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد و میلاد فخرالدینی در کنار بازیکنان جوان این تیم عملکرد خوبی به نمایش گذاشته است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فخرالدینی بهتر از استقلال و تراکتور! (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×