روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اوساسونا استقلال را در کنار رئال و بارسلونا قرار داد!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اوساسونا استقلال را در کنار رئال و بارسلونا قرار داد!

صفحه رسمی اوساسونا باشگاه استقلال در اینستاگرام فالو کرد.

به گزارش ورزش سه، باشگاه اوساسونا اخیرا در صفحه مجازی خود صفحه رسمی استقلال را فالو کرده تا نشان دهد این باشگاه نگاه و احترام ویژه ای برای جواد نکونام سرمربی استقلال قائل است.نکته جالب این است که این باشگاه غیر از باشگاه های حاضر در لالیگا فقط استقلال و یک باشگاه کلمبیایی را دنبال می کند.چندی پیش اوساسونا با تبریک تولد جواد نکونام او را اسطوره باشگاه یاد کرد و به تمجید از زمان حضور او در لالیگا پرداخت و حالا با دنبال کردن صفحه باشگاه استقلال نشان می دهد که فعالیت نکونام را با جزئیات دنبال می کنند و نگاه ویژه ای روی او خواهند داشت.این ارتباط نکونام با این باشگاه اسپانیایی می توانست مقدمات باشگاه استقلال و اوساسونا را در بر داشته باشد، البته این موضوع منوط به بهبود شرایط آبی پوشان و ثبات در شرایط باشگاه است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اوساسونا استقلال را در کنار رئال و بارسلونا قرار داد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×