روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هت‌تریک زهیوی به یاد دوران طلایی مثلث zbz!" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هت‌تریک زهیوی به یاد دوران طلایی مثلث zbz!

رحیم زهیوی بازیکنی که در قهرمانی استقلال خوزستان نقش بسیاری داشت در دیداری دوستانه هت تریک کرد.

به گزارش ورزش سه، رحیم زهیوی مهاجمی که پس از سال ها دوری به استقلال خوزستان بازگشت در مقابل پرسپولیس ویس هت تریک کرد. رحیم زهیوی در لیگ پانزدهم ستاره استقلال خوزستان بود و تیم با درخشش او به همراه حسن بیت سعید و مهدی زبیدی (مثلث معروف ZBZ) توانست به عنوان قهرمانی برسد.او پس از درخشش در لیگ ایران به الشحانیه قطر منتقل شد اما مصدومیت رباط صلیبی مانع درخشش او شد، او پس از بازگشت از مصدومیت در نفت تهران، فولاد خوزستان، سپاهان، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن و مس رفسنجان نتوانست درخشش قبل را داشته باشد و در لیگ یک برای خلیج فارس ماهشهر به میدان رفت.او پس از چندین سال دوری از استقلال خوزستان با نظر سیروس پورموسوی به این تیم بازگشت و تا هفته چهارم فرصت کافی برای حضور در میدان و تاثیرگذاری در استقلال خوزستان نداشته است.در دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس ویس، آبی ها با نتیجه 3-0 پیروز شدند و هر سه گل این مسابقه را رحیم زهیوی به ثمر رساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هت‌تریک زهیوی به یاد دوران طلایی مثلث zbz! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×