روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "این بازیکن می‌تواند دل مورایس را قرص کند (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این بازیکن می‌تواند دل مورایس را قرص کند (عکس)

سیاوش یزدانی با وجود دردی که این روزها احساس می کند، تمام تلاشش را برای رسیدن به سایر نفرات تیم به کار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، از ابتدا هم قرار نبود که مورایس این مدافع را با آن همه خبر و جنجال از استقلال بخرد و روی نیمکت قرار بدهد، اما دردی که یزدانی از ناحیه کمر احساس می کند، در تابستان گریبان او را گرفت و به همین دلیل نتوانست از نظر بدنی به سایر نفرات برسد.با این حال با شروع رقابت های لیگ برتر مورایس رفته رفته و بدون اینکه ریسک کند به سیاوش فرصت بازی داد و در مصاف دوستانه با زنیت هم این بازیکن در ترکیب اصلی قرار گرفت و با اینکه روز خوب سپاهان با غیبت بسیاری از ستارگانش نبود، شماره 99 طلایی پوشان نمره قبولی گرفت.یکی از دغدغه های هواداران سپاهان در فصل جاری ضعف مدافعانش است و در فضای مجازی مدام درباره این موضوع صحبت می کنند و امیدوارند که با خریدهای جدید این دغدغه آنها برطرف شود.با این حال مورایس اعتقاد ویژه ای به مهارت و تبحر محمد دانشگر دارد و اگر سیاوش یزدانی هم بتواند به آمادگی خوبی برسد، در کنار نیلسون جونیور و هادی محمدی شرایط سپاهان در قلب خط دفاعی بهتر خواهد شد.سپاهان در اولین بازی خود پس از تعطیلات لیگ برتر روز دوشنبه باید به مصاف نیروی هوایی عراق برود و باید دید یزدانی در این مسابقه در ترکیب اصلی قرار خواهد داشت یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این بازیکن می‌تواند دل مورایس را قرص کند (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×