روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "به یاد روزی که استقلال، بارسلونا بود" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

به یاد روزی که استقلال، بارسلونا بود

امروز سالگرد دربی هفتاد و یکم بود. یک دربی خاطره انگیز برای استقلالی ها که سومین برد پیاپی این تیم مقابل رقیب سنتی بود.

به گزارش ورزش سه دوازده سال از روزی که استقلال با هدایت پرویز مظلومی با نتیجه دو بر صفر پرسپولیس حمید استیلی را شکست داد، گذشت.بازی ای که استقلالی ها خیلی زود و در همان یک ربع ابتدایی توسط فرهاد مجیدی دروازه حریف را باز کردند و اگر بدشانس نبودند می توانستند در همان نیمه توسط جباری و کرار به گل های بعدی نیز برسند.شادی زائد الوصف فرهاد مجیدی بعد از به ثمر رساندن چهارمین گل دربی اشپانزده دقیقه ابتدایی نیمه دوم تنها لحظاتی بود که پرسپولیسی ها کمی از فشار استقلال کاستند و موفق به کسب یک پنالتی هم شدند اما محمد نوری بهترین موقعیت بازگشت پرسپولیس را از دست داد.در ادامه بازهم این استقلال بی رحم پرویز مظلومی بود که سوار بر بازی شد و موفق شد در دقیقه ۸۰ روی یک ضدحمله و با فرار تند و تیز آرش برهانی و پاس طلایی اش برای جباری، به گل دوم برسد.نکته جالب اینکه آخرین برد استقلال در دربی های دور رفت همین بازی بوده و طی دوازده سال اخیر استقلال هرگز موفق به شکست دادن پرسپولیس در دربی رفت نشده است.اگر خاطره خاصی از این بازی دارید، با ما درمیان بگذارید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " به یاد روزی که استقلال، بارسلونا بود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×