روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ارسلان، همان همیشگی حتی با انگیزه بیشتر" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارسلان، همان همیشگی حتی با انگیزه بیشتر

ارسلان مطهری در دیدار مقابل عربستان پرتلاش و دوننده حاضر شد تا نشان دهد انگیزه بالایی برای بازی در کنار امیدهای ایران دارد.

به گزارش ورزش سه، ارسلان مطهری مهاجم استقلال امروز در ترکیب تیم ملی امید قرار گرفت و 90 دقیقه به میدان رفت.ارسلان مطهری در این مسابقات هم از نقشی که در استقلال دارد فاصله نگرفت، او در این بازی هم با توجه به اینکه مهاجم هدف تیم ملی بود اما در پرس کردن مهاجمان حریف و فضاسازی مفید واقع شد، او برخلاف دیدارهای استقلال تا آخر مسابقه در زمین بود و تعویض نشد.در صحنه ای از مسابقه ارسلان روی تلاشی که داشت با سابیدن توپ برای امید حامدی فر او را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و این صحنه مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد.تجربه و شم گلزنی ارسلان مطهری در کنار دوندگی و انگیزه ای که در این مسابقه نشان داد، در بازی های بعدی تیم ملی امید می تواند کمک زیادی به تیم کند، مخصوصا زمانی که ستاره هایی چون سلمانی، حسین نژاد و عمری در کنار او حضور داشته باشند و موقعیت های بیشتری خلق کنند.همچنین حضور بازیکنان سرعتی و تکنیکی در کنار مطهری فضای بیشتری در اختیار این بازیکنان قرار می دهد تا بتوانند آزاد تر در زمین مسابقه فعالیت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارسلان، همان همیشگی حتی با انگیزه بیشتر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×