روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "درخشش ستاره جوان استقلال مقابل چشمان کاپیتان" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخشش ستاره جوان استقلال مقابل چشمان کاپیتان

سامان تورانیان فول بک تیم ملی عملکرد درخشانی در فاز هجومی و دفاعی مقابل عربستان از خود نشان داد.

به گزارش ورزش سه،سامان تورانیان دفاع راست جدید استقلال یکی از بهترین بازیکن تیم ملی امید در برابر عربستان بود.تورانیان در مسابقات مقدماتی المپیک در 3 دیدار به میدان رفته بود در اولین بازی تیم امید در هانگژو نیز در ترکیب اصلی قرار گرفت، او در این مسابقه نفوذهای زیادی از سمت راست انجام داد و با ارسال های خوبی که داشت چندین مرتبه بازیکنان ایران را صاحب موقعیت کرد.تورانیان در طول 90 دقیقه چندین نفوذ موفق داشت و گاها در محوطه جریمه عربستان حضور پیدا می کرد تا فرصت گلزنی یا ارسال پاس گل را داشته باشد.او که در این مسابقه در نقش فول بک فعالیت می کرد آزادی عمل بیشتری برای نفوذ داشت و مدافع چپ عربستان روز سختی را مقابل او تجربه کرد و خطاهای زیادی روی او انجام داد.سیدحسین حسینی کاپیتان تیم ملی امید در صحنه ای از مسابقه تورانیان را به شدت مورد تشویق قرار داد، سامان با واکنش سریعی که داشت موقعیت خطرناک را از عربستانی ها گرفت.جواد نکونام و استقلالی ها به دلیل حضور پرتعداد بازیکنانشان این مسابقات را با دقت دنبال خواهند کرد، درخشش تورانیان در این مسابقه خبر خوبی برای آبی ها بود که در کنار صالح حردانی که این اواخر به تیم ملی دعوت شده بود، یک مدافع کناری ملی پوش و آماده دیگر در اختیار دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخشش ستاره جوان استقلال مقابل چشمان کاپیتان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×