روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال پس از ۱۰ سال قهرمان نیم فصل شد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال پس از ۱۰ سال قهرمان نیم فصل شد

شاگردان مجیدی با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان قهرمان نیم فصد شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسابقات هفته پایانی نیم فصل اول لیگ بیست و یکم امروز از ساعت ۱۵:۰۰ آغاز شد و استقلال در مسجدسلیمان از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف تیم نفت این شهر رفت. در نهایت فرهاد مجیدی و استقلال موفق شدند این بازی را با نتیجه پیروز شوند و با ۳۵ امتیاز بالاتر از همه تیم ها در صدرجدول مسابقات قرار بگیرند تا قهرمان نیم فصل اول مسابقات لقب بگیرند.آخرین بار فصل ۹۰/۹۱ بود که استقلال تحت هدایت پرویز مظلومی موفق شد نیم فصل در رتبه اول جدول قرار بگیرد. آن سال استقلال قهرمان جام حذفی شد و لیگ برتر را در رتبه سوم به پایان رساند. اکنون از آن زمان ۱۰ سال می گذرد و فرهاد مجیدی موفق شد این روند ناموفق آبی ها تا نیم فصل را بشکند و استقلال را قهرمان نیم فصل اول کند.بیشتر بخوانید:۲۵۷ ۲۵۶

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال پس از ۱۰ سال قهرمان نیم فصل شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×