روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "اولین واکنش مهرداد محمدی به محرومیتش" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولین واکنش مهرداد محمدی به محرومیتش

مهرداد محمدی بازیکن استقلال که به دلیل اظهاراتش ۶ جلسه محروم و ۵۰۰ میلیون تومان جریمه شده از فدراسیون، کمیته انضباطی و هواداران عذرخواهی کرد.

به گزارش مشرق، مهرداد محمدی درباره صحبت هایش بعد از بازی با پیکان که منجر به محرومیت ۶ جلسه ای از سوی کمیته انضباطی شد عنوان کرد: بعد از بازی واقعاً تحت فشار بودم. حق ما قهرمانی بود. اصلاً قصدی برای مصاحبه نداشتم و از شدت عصبانیت و ناراحتی فقط می خواستم سوار ماشین شوم و به خانه بروم اما خبرنگاران محترمی که آنجا حضور داشتند اصرار کردند و من هم از سر عصبانیت و به خاطر فشارهای روانی که رویم وجود داشت، آن حرف ها را زدم که کاملاً اشتباه بود.بهترین گلزن استقلال در فصل گذشته گفت: سابقه من پاک پاک است و همه می دانند که همیشه اخلاق و ادب را رعایت می کنم اما متأسفانه اتفاقاتی که آن شب رخ داد، باعث شد چنین واکنشی نشان دهم که اصلاً درست نبود و از این بابت، از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و هواداران فوتبال عذرخواهی می کنم. در شخصیت من نیست که اینطور حرف بزنم. شما هیچ وقت از من بدرفتاری چه در زمین و چه در خارج از زمین ندیده اید. از حاشیه بدم می آید و به خاطر همین کمتر می بینید که حرف بزنم. به طور قطع دیگر چنین اتفاقی تکرار نمی شود. باز هم از همه عذرخواهی می کنم.وینگر استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم همیشه عدالت رعایت شود و تلاش های یک تیم اینگونه هدر نرود. ما مستحق قهرمانی بودیم و اگر بعد از بازی ناراحت شدیم، یک بخشی به خاطر تلاش های خودمان بود و بخش عمده اش به خاطر ناراحت هواداران. کلاً فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و شرمنده هواداران شدیم.محمدی گفت: برای فصل جدید انتظار هواداران از تیم زیاد است و امیدوارم با حمایت هواداران و مالکان جدید و مدیریت باشگاه اتفاقات خوبی را هم در لیگ نخبگان و هم لیگ برتر و جام حذفی برای تیم و هوادارانمان رقم می زنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولین واکنش مهرداد محمدی به محرومیتش از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×