روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مشرق نیوز

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مشرق نیوز در صفحه ی 1

محل تمرین تیم فوتبال استقلال مشخص شد

به گزارش مشرق، تمرینات تیم فوتبال استقلال از فردا (دوشنبه) به طور موقت در ورزشگاه «خیریه عمل» در غرب تهران برگزار می شود.باشگاه استقلال در حال مذاکره با سه مجموعه ورزشی مطرح است تا در نهایت یکی از این گزینه ها به عنوان کمپ تمرینی ثابت تیم استقلال تا پایان فصل انتخاب شود.تمرینات تیم فوتبال استقلال پشت درهای بسته دنبال خواهد شد.

پیشنهاد آجورلو به مجیدی برای انتخاب زمین تمرین

به گزارش مشرق، زمین تمرین یکی از معضلات تیم استقلال طی فصول اخیر بوده و آبی پوشان بارها به خاطر نداشتن زمین تمرین مناسب دچار مشکل شده اند.مصطفی آجورلو که روز گذشته رسما کار خود را در این باشگاه آغاز کرده ۵ زمین تمرین را به سرمربی این تیم برای برگزاری تمرینات پیشنهاد کرده و از مجیدی خواسته بعد از بازدید از این زمین های تمرین نظر نهایی خود را در مورد مکان تمرینات آبی پوشان اعلام کند.قرار است مجیدی از زمین های مختلف بازدید کرده و سپس نظر خود را به مدیریت باشگاه اعلام کند. از مجموعه ورزشی آزادی، مجم...

تکلیف مظاهری و اسماعیلی مشخص شد

به گزارش مشرق، طی روزهای گذشته صحبت های زیادی پیرامون بازگشت رشید مظاهری به استقلال مطرح شد و دروازه بان فصل گذشته این تیم بعد از فسخ قرارداد با این تیم در آستانه بازی با الهلال به نزدیکان خود اعلام کرد در صورت جدایی مددی به این تیم بازخواهد گشت.با جدایی مددی مظاهری تلاش های زیاشدی برای بازگشت به استقلال کرد و حتی وکیل وی مدعی شد او دوست دارد به این تیم برگردد اما بازگشت وی به جمع آبی پوشان منتفی شده است.فسخ قرارداد مظاهری با استقلال در آستانه بازی حساس با الهلال باعث شد تا کادر فنی این تیم قید ...

مددی در آستانه مدیریت مجموعه ورزشی آزادی

به گزارش مشرق، تغییر و تحولات در رأس باشگاه استقلال روز گذشته انجام شد و مصطفی آجورلو به جای احمد مددی روی صندلی مدیرعاملی این باشگاه نشست.جدایی مددی در حالی رقم خورد که در هفته های گذشته انتقادات زیادی از او پیرامون مدیریت استقلال وجود داشت و در نهایت نیز حاشیه های اطراف این باشگاه باعث کنار رفتن مددی شد.مددی که سابقه حضور در باشگاه سایپا به عنوان معاون را دارد، قرار است به عنوان مدیر جدید مجموعه ورزشی آزادی مشغول به کار شود.در حال حاضر مدیریت مجموعه ورزشی آزادی بر عهده قدرت الله سیف است.

دو استقلالی در انتظار تصمیم آجورلو و مجیدی

به گزارش مشرق، فرشید اسماعیلی و رشید مظاهری دو بازیکن استقلال که برای فصل جدید از جمع آبی پوشان جدا شده اند، هنوز با تیم جدیدی قرارداد نبسته اند.این دو که برای بازگشت به استقلال اعلام آمادگی کرده اند، حالا در انتظار تصمیم مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی مدیرعامل جدید و سرمربی تیمشان هستند تا در صورت امکان در فصل بیست و یکم هم با پیراهن استقلال به میدان بروند.گفته می شود یکی از نخستین تصمیماتی که تیم مدیریتی جدید استقلال اتخاذ می کند، تعیین تکلیف نهایی این دو بازیکن است.

گلر استقلالی در اراک +عکس

به گزارش مشرق، حسین پورحمیدی که در فصل گذشته با قراردادی قرضی از استقلال به آلومینیوم منتقل شد، پس از توافق با مدیرعامل باشگاه اراکی قراردادی را به امضا رساند تا در لیگ بیست و یکم نیز برای این تیم به میدان برود.این در حالی است که مدتی قبل، مدیر برنامه های این دروازه بان از توافق استقلال و تراکتور برای انتقال قطعی او به تیم تبریزی خبر داده بود.همچنین احمد الجبوری وینگر فصل گذشته پدیده خراسان با قراردادی یک ساله به آلومینیوم اراک پیوست. الجبوری سابقه بازی در نفت مسجدسلیمان، استقلال اهواز و نساجی م...

قرارداد مجیدی ۳ سال دیگر با استقلال تمدید شد

به گزارش مشرق و به نقل از سایت باشگاه استقلال، در جلسه مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه در جهت تثبیت و حمایت از کادر فنی، درخصوص تمدید مدت قرارداد فرهاد مجیدی تا پایان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توافق شد.گفتنی است این موضوع پس از انجام مراحل اداری و قانونی مجددا به صورت رسمی توسط باشگاه استقلال اعلام خواهد شد.

آجورلو: از مجیدی انتظار دارم در آسیا و لیگ برتر موفق باشد

مدیرعامل باشگاه استقلال در اولین جلسه با سرمربی تیم گفت: من از او انتطار دارم و خودش هم از خودش انتظار دارد که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ان شاءالله موفق باشد. من به او اعتماد دارم.

دلیل اصلی محرومیت مجیدی اعلام شد

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی امروز (شنبه) در کمیته اخلاق حضور یافت و با پرداخت جریمه پانصد میلیون ریالی و اخذ تأییدیه لازم تا ساعتی دیگر در تمرینات تیم استقلال حاضر خواهد شد.طبق دلایلی که به سرمربی تیم استقلال اعلام شده است، مصاحبه مجیدی در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ تحت عنوان «فکر می کنم کی روش این کمیته فنی را جمع کرده بود و بعد از رفتن او آنها باز دکان خودشان را باز کرده اند.» و اظهارات مجیدی درباره آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات در بهار سال جاری، علت جریمه نقدی او توسط کمیته اخلاق بوده است.با اعلام کمی...

مددی اموال باشگاه استقلال را به آجورلو تحویل داد

به گزارش مشرق، احمد مددی، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال پس از جلسه تودیع خود و معارفه مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید آبی پوشان همراه با ناصر فریاد شیران، معاون اجرایی استقلال از ساختمان این باشگاه خارج شد.مددی پیش از خروج از ساختمان باشگاه استقلال، اتومبیل متعلق به باشگاه که در زمان مدیریت خود از آن استفاده می کرد تحویل داد و با اتومبیل دیگری این محل را ترک کرد.

حضور آجورلو و علی‌نژاد در باشگاه استقلال

به گزارش مشرق، مصطفی آجورلو که شب گذشته به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال انتخاب شد، امروز (شنبه) در این باشگاه حضور یافت تا به طور رسمی کارش را آغاز کند. مهدی علی نژاد معاون وزارت ورزش نیز همراه آجورلو در باشگاه استقلال حاضر شد.آجورلو جانشین احمد مددی شده است. قرار است مراسم تودیع و معارفه مدیران استقلال امروز برگزار شود.

آخرین وضعیت مظاهری برای بازگشت به استقلال

به گزارش مشرق، رشید مظاهری دروازه بان فصل گذشته استقلال که با مدیرعامل قبلی این باشگاه اختلافات زیادی داشت چند هفته پیش قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که مظاهری تا به امروز با هیچ تیمی قرارداد امضا نکرده و تمایل به ماندن در استقلال دارد. مظاهری به دلیل اینکه می دانست قرار است تغییرات مدیریتی در استقلال صورت بگیرد با تیمی قرارداد امضا نکرد و حالا تمایل به بازگشت دارد.دروازه بان تیم فوتبال استقلال در حال حاضر در انتظار تماس مدیران جدید باشگاه است تا بتواند بعد از مذاکر...

حضور مدیرعامل مستعفی در باشگاه استقلال

به گزارش مشرق، احمد مددی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که به تازگی با استعفا از سمتش جای خود را به مصطفی آجورلو داده است، امروز (شنبه) در محل باشگاه استقلال حضور یافت.این در حالی است که آجورلو هنوز در این باشگاه حاضر نشده است.

باشگاه استقلال پیگیر محرومیت مجیدی

به گزارش مشرق، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چندی پیش فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال را به ۵۰ میلیون تومان جریمه و محروم از حضور در ورزشگاه ها محکوم کرد.امروز (شنبه) نماینده باشگاه استقلال به این کمیته رفت تا پیگیر محرومیت سرمربی استقلال باشد. گفته می شود محرومیت مجیدی به دلیل برخی اظهارنظرها و شکایت زهره هراتیان، رئیس مرکز پزشکی ورزشی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم استقلال در خبرگزاری مشرق نیوز در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×