روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "نکونام از فصل گذشته باید درس بگیرد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نکونام از فصل گذشته باید درس بگیرد

پیشکسوت استقلال گفت: جواد نکونام و استقلال باید از اشتباهات گذشته درس عبرت گرفته و تلاش کنند تا بتوانند رضایت هواداران را جلب کنند. هواداران از این تیم توقع قهرمانی دارند.

به گزارش مشرق، محسن یوسفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال امروز (سه شنبه) اظهار داشت: استقلال در فصلی که گذشت و منجر به نایب قهرمانی این تیم شد، در برخی مواقع حساس دچار اشتباه شد و همین موضوع قهرمانی را از این تیم گرفت.وی افزود: به طور حتم جواد نکونام و استقلال باید از اشتباهات گذشته درس عبرت گرفته و تلاش کنند تا بتوانند رضایت هواداران را جلب کنند. هواداران از این تیم توقع قهرمانی دارند.پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در فصل نقل و انتقالات باید بهترین عملکرد را داشته باشد و تیمی پر قدرت را ببندد که بتواند در سه جام لیگ برتر، لیگ نخبگان آسیا و جام حذفی نتایج خوبی کسب کند. استقلال در فصل جاری کار سختی را پیش رو دارد.یوسفی تصریح کرد: با شروع تمرینات استقلال، فصل بدنسازی شروع می شود و در این مدت باید جواد نکونام تیمش را به بهترین شکل ممکن برای یک فصل پر فشار آماده کند.وی تاکید کرد: فصل گذشته استقلال در برخی پست ها با کمبود بازیکن روبرو بود. این نقاط ضعف را سرمربی استقلال بهتر از هر کس دیگری می داند و باید نسبت به از بین بردن آنها اقدامات لازم را انجام دهد. او بهتر از هر فردی می داند در چه پست تیمش به بازیکن نیاز دارد.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال باید بهترین آماده سازی را برای فصل جدید در اختیار داشته باشد. اردوی مناسب و بازی های مناسب برگزار کند تا برای فصلی که از اهمیت زیادی برخوردار است به بهترین شکل ممکن آماده شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نکونام از فصل گذشته باید درس بگیرد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×