روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "انتقال بازیکن استقلال به بیمارستان" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

انتقال بازیکن استقلال به بیمارستان

سیاوش یزدانی در بازی با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شد و برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل گردید.

به گزارش مشرق، سیاوش یزدانی در بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت استقلال قرار داشت.مدافع استقلال که در این بازی یکی از ارکان خط دفاعی تیمش بود و اجازه خودنمایی به مهاجمان حریف را نداد در اواخر بازی دچار مصدومیت شد.او پس از پایان این بازی در حالی که درد زیادی در پاهایش احساس می کرد ۱۵ دقیقه وی زمین بود و سپس توسط برانکارد به رختکن منتقل شد.یزدانی سپس توسط پزشک آبی پوشان به بیمارستان رفت تا از پای آسیب دیده اش ام.آر.آی گرفته و به مداوایش بپردازد.آن طور که از شواهد امر پیداست او برای رسیدن به بهبودی کامل به چندین جلسه فیزیوتراپی نیاز دارد.استقلال در این دیدار که از هفته بیست و هشتم لیگ برتر برگزار شد به برتری یک بر صفر رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " انتقال بازیکن استقلال به بیمارستان از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×