روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره استقلال از هواداران خداحافظی کرد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره استقلال از هواداران خداحافظی کرد

هافبک پیشین استقلال در پیامی احساسی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش مشرق، فرشید اسماعیلی که به طور رسمی به العربی قطر پیوست و در فصل جدید برای این تیم بازی می کند، پیامی را خطاب به هواداران استقلال منتشر کرد. اسماعیلی که بحث هایی درباره بازگشتش به استقلال وجود داشت و در نهایت به سوپرلیگ قطر رفت، در اینستاگرام خود نوشت: «امروز یکی از سخت ترین لحظات زندگی من است، خداحافظی از تیمی که در ان یاد گرفتم، رشد کردم و از تمام ثانیه ها لذت بردم صدای طرفداران بی نظیر استقلال همیشه در گوشم خواهد ماند چرا که هیچ اهنگی به زیبایی صدای شما نیست.»او در ادامه آورد: «دوست دارم ابتدا از تمام مربیان و هم تیمی هایم تشکر کنم که به من انگیزه دادند تا با همه سختی ها و اشتباهات لحظه ای برای برای موفقیت تیم محبوبم دست از تلاش بر ندارم و با تمام توانم مبارزه کنم.»هافبک جدید العربی قطر همچنین گفت: «در اخر باید بگویم عده ای فکر میکردند انگیزه من برای جدایی از استقلال مسایل مالی بود اما من برای رسیدن به هدفی که در ذهن داشتم ترجیح دادم تا بازی بیرون ایران را هم تجربه کنم. از شما هواداران بزرگ و فهیم استقلال میخواهم همچنان به این پیراهن عشق بورزید و کمی مهربان تر باشیم، چرا که همه بازیکنان برای قلب و صدای مهربان شما جان میدهند. هیچ نامی بزرگ تر از استقلال و طرفداران عاشقش نیست.»اسماعیلی حرف هایش را اینطور به پایان برد: «امیدوارم روزی دوباره افتخار پوشیدن پیراهن استقلال بزرگ را داشته باشم»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره استقلال از هواداران خداحافظی کرد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×