روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "حمله استقلال ساپینتو به رکوردهای مجیدی" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حمله استقلال ساپینتو به رکوردهای مجیدی

 این اولین پیروزی ساپینتو با آبی پوشان بود که در دومین دیدار تدارکاتی به دست آمد. اما نکته جالب درباره نتیجه این دیدار، بسته نگه داشته شدن دروازه استقلال است.

به گزارش مشرق، استقلال در اردوی آماده سازی خود در ترکیه عصر شنبه با دو گل از سد فاتح کاراگومورک گذشت. دیداری که می تواند در ادامه فصل به کار آبی ها بیاید چرا که حریف روز گذشته شاگردان ساپینتو، یکی از تیم های خوب ترکیه به شمار می رود. شاگردان ساپینتو در این دیدار توانستند با دبل هافبک جوان خود یعنی امیرعلی صادقی حریف خود را شکست دهند. این اولین پیروزی ساپینتو با آبی پوشان بود که در دومین دیدار تدارکاتی به دست آمد. اما نکته جالب درباره نتیجه این دیدار، بسته نگه داشته شدن دروازه استقلال است.بیشتر بخوانید: فصل گذشته شاگردان مجیدی موفق شدند رکورد کلین شیت لیگ برتر و کمترین تعداد گل های خورده تاریخ این مسابقات را از خود به جای بگذارند. تیم فوتبال استقلال در حالی دومین دیدار تدارکاتی اش را هم در ترکیه پشت سر گذاشت که اولین دیدار تدارکاتی را با تساوی بدون گل به پایان رسانده بود تا شروع کارشان با ساپینتو بدون گل خوردن همراه باشد و در دومین دیدار تدارکاتی هم گلی دریافت نکردند.با اینکه نتایج دیدارهای تدارکاتی را نباید ملاکی برای ارزش گذاری تیم ها قرار داد، اما دو کلین شیت در دو بازی ابتدایی تیمی که فصل قبل را هم با بهترین آمارهای دفاعی به پایان رساند نشان از تداوم استحکام در ساختار دفاعی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حمله استقلال ساپینتو به رکوردهای مجیدی از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×