روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در مسیر پرسپولیس پیش از آغاز لیگ بیست و یکم !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال در مسیر پرسپولیس پیش از آغاز لیگ بیست و یکم !

نام دومین حریف تدارکاتی تیم استقلال در راه رسیدن به هماهنگی لازم برای ورود به لیگ برتر مشخص شد.

نوشته استقلال در مسیر پرسپولیس پیش از آغاز لیگ بیست و یکم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نام دومین حریف تدارکاتی تیم استقلال در راه رسیدن به هماهنگی لازم برای ورود به لیگ برتر مشخص شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کادرفنی تیماستقلال که در پایان فصل گذشته ۶ بازیکن اصلی خود را از دست داده و ۹ بازیکن جدید به نفرات خود اضافه کرده اند ظرف هفته های اخیر بیش از هرچیز در صدد بودند تا با ایجاد هماهنگی بیشتر بین نفرات جدید و قدیم، استقلال را آماده ورود به لیگ برتر کنند.این تیم تا امروز دو بازی دوستانه مقابل تیم های خیبر خرم آباد و پیکان لیگ برتری انجام داده که به ترتیب با نتایج دو بر یک و دو بر دو یک برد و یک تساوی مقابل این دو حریف به دست آورده است.طبق شنیده ها از کادر فنی استقلال قرار است این تیم تا پیش از دیدار مقابل هوادار یک بازی دوستانه دیگر هم انجام بدهد که این دیدار مقابل تیم ملی فوتبال دانشجویان خواهد بود.البته هنوز ساعت و روزه این مسابقه به طور دقیق اعلام نشده اما مربیان استقلال هماهنگی های لازم برای این دیدار را انجام داده اند.نکته جالب این است تیم ملی دانشجویان در تاریخ ششم شهریور ماه سال جاری در دیداری دوستانه با تیم پرسپولیس هم مسابقه داده بود که اولین بازی تدارکاتی تیم جدید پرسپولیس برای ورود به لیگ برتر و کسب آمادگی برای رویارویی با استقلال تاجیسکتان محسوب می شد. مسابقه ای که شاگردان یحیی در پایان ۰-۲ برنده شدند.تیم استقلال روز چهارشنبه ۲۸ مهر و ساعت ۱۸ در هفته اول لیگ برتر بیست و یکم در استادیوم آزادی میزبان تیم هوادار تهران خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال در مسیر پرسپولیس پیش از آغاز لیگ بیست و یکم ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×