روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "داریوش شجاعیان به دیدار استقلال و مس رفسنجان می رسد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

داریوش شجاعیان به دیدار استقلال و مس رفسنجان می رسد

در تمرینات روزهای اخیر استقلال داریوش شجاعیان یکی از غایبین محسوب می شد. این بازیکن که در تمرینات استقلال دچار آسیب دیدگی شد، نتوانست آبی پوشان را در بازی با سپاهان همراهی کند.به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، او در روزهای اخیر به انجام تمرینات پزشکی می پردازد تا با رسیدن به بهبودی کامل بتواند مجوز حضور در تمرینات را از کادر پزشکی دریافت کند.یکی از مربیان استقلال درباره آخرین وضعیت شجاعیان اظهار داشت:روند بهبودی این بازیکن به سرعت در حال انجام است و او به زودی در تمرینات گروهی استقلال شرکت می کند.وی افزود:به طور حتم این بازیکن به بازی با مس رفسنجان خواهد رسید و می ‎تواند آبی پوشان را همراهی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " داریوش شجاعیان به دیدار استقلال و مس رفسنجان می رسد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×