روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تغییرات قطعی در استقلال؛ آجورلو نباید همزمان مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تغییرات قطعی در استقلال؛ آجورلو نباید همزمان مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشد!

مطابق اطلاعیه منتشر شده در سامانه جامع ناشران بورس یا همان کدال جلسه مجمع عمومی باشگاه استقلال ساعت 10 صبح امروز دوشنبه سوم مرداد ماه به منظور تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس باید با حضور اعضای مجمع در ساختمان وزارت ورزش و جوانان برگزار می شد.به گزارش طرفداری، در آخرین اطلاعیه منتشر شده از نماد استقلال در کدال، 5 تخلف برای این نماد در نظر گرفته شده و استقلال در 5 مورد مقررات بورس و اوراق بهادار را رعایت نکرده است.دو تخلف اصلی از این 5 تخلف به هیات مدیره برمی گردد. اول این که مطابق ماده 42 اساسنامه شرکت که برابر با اساسنامه نمونه شرکت های پذیرفته شده در بورس است، مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشگاه نباید یک نفر باشد و این که در حال حاضر مصطفی آجورلو، هم رییس هیات مدیره است و هم مدیرعامل تخلف است و در آخرین گزارش حسابرس به ممنوعیت تصدی منصب مدیرعامل و سمت رییس هیات مدیره از سوی یک شخص اشاره شده بود. با این حساب در اولین فرصت، مصطفی آجورلو باید ریاست هیات مدیره را به شخص دیگری واگذار کند.مورد بعدی هم نداشتن یک عضو با تحصیلات مالی در هیات مدیره است. حداقل یکی از اعضای هیات مدیره باید غیر موظف با تحصیلات مالی (حسابداری، مدیریت مالی، اقتصاد و سایر رشته های مدیریت با گرایش مالی و اقتصادی) باشد که در حال حاضر چنین فردی در ترکیب هیات مدیره استقلال نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تغییرات قطعی در استقلال؛ آجورلو نباید همزمان مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×