روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "شفر : به صحبت های کادر فنی توجه کنید" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شفر : به صحبت های کادر فنی توجه کنید

سرمربی تیم فوتبال استقلال از شاگردانش خواست که به صحبت های وی برای دیدار با ذوب آهن توجه کنند.

امید ابراهیمیبازی با ذوب آهن را از دست داد امید ابراهیمی بازی با ذوب آهن را از دست دادامید ابراهیمی که بعد از بازی با ذوب آهن فقط فیزیوتراپی کرد، در اردوی آبی پوشان حضور یافت تا با وینفرد شفر دیدار کند . به گزارش خبرنگار... خیز برانکو برای نزدیک شدن به پروینخیز برانکو برای نزدیک شدن به پروینبرانکو ایوانکوویچ دو سال دیگر در پرسپولیس ماندنی شد و در صورتی که تا پایان قراردادش روی نیمکت سرخ ها بماند، دومین مربی با سابقه در تاریخ این باشگاه... کلیپی از آنالیز پیش بازی تیم های پرسپولیس و الجزیره در لیگ قهرمانان آسیاکلیپی از آنالیز پیش بازی تیم های پرسپولیس و الجزیره در لیگ قهرمانان آسیاکلیپی از آنالیز پیش بازی تیم های پرسپولیس و الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا را برای شما آماده کرده ایم. نگاهی به 4 تیم فوتبال جهان که در یک فصل 100 امتیاز کسب کردند نگاهی به 4 تیم فوتبال جهان که در یک فصل 100 امتیاز کسب کردندتیم منچستر سیتی با رسیدن به امتیاز ۱۰۰ در پایان فصل جاری رکورد بزرگی را رقم زد. وقتی پپ همه رکوردها را جابجا کرد+کاریکاتوروقتی پپ همه رکوردها را جابجا کرد+کاریکاتوررکوردزنی پپ گواردیولا به همراه منچستر سیتی در رقابت های لیگ برتر انگلیس سوژه کاریکاتور شده است. از لباس دو تیم استقلال و ذوب آهن رونمایی شد از لباس دو تیم استقلال و ذوب آهن رونمایی شداز لباس تیم های استقلال و ذوب آهن برای بازی فردا (سه شنبه) رونمایی شد. درویش : اجازه حضور ترابی در تیم های داخلی را نمی دهیم درویش : اجازه حضور ترابی در تیم های داخلی را نمی دهیممدیرعامل باشگاه سایپا گفت: تاکنون استقلال و پرسپولیس با ترابی مذاکره ای نداشتند و این خبر شایعه ای بیش نیست. سارا شیربیگی: پرسپولیسی هستم و هدفم قهرمانی فوتسال بانوان در جهان است سارا شیربیگی: پرسپولیسی هستم و هدفم قهرمانی فوتسال بانوان در جهان استستاره تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام ملت های آسیا مدعی است این تیم پتانسیل دستیابی به سکوی قهرمانی در مسابقات جهانی را نیز داراست.احمد نوراللهی بازیساز پرسپولیس در مقابل الجزیره امارات احمد نوراللهی بازیساز پرسپولیس در مقابل الجزیره اماراتدر غیاب دو هافبک دفاعی پرسپولیس امید برانکو در خط میانی تیمش در بازی امشب احمد نوراللهی است. نیمی از سکوهای استادیوم آزادی به اشغال هواداران پرسپولیس در آمده است نیمی از سکوهای استادیوم آزادی به اشغال هواداران پرسپولیس در آمده استدر شرایطی که نزدیک به دو ساعت به دیدار دو تیم پرسپولیس و الجزیره امارات باقی مانده است نیمی از سکوهای استادیوم به اشغال هواداران سرخپوش در آمده است.زهرا نعمتی : امیدوارم با حضور رئیس جدید بتوانم در بازی های آسیایی حضور پیدا کنم زهرا نعمتی : امیدوارم با حضور رئیس جدید بتوانم در بازی های آسیایی حضور پیدا کنمبرترین کماندار سال جهان در بخش پارالمپیکی ها امیدوار به روی خوش رییس جدید فدراسیون برای حضور در بازی های آسیایی است.برانکو و خیر برای شکستن رکورد روزهای حضور پروین در پرسپولیسبرانکو و خیر برای شکستن رکورد روزهای حضور پروین در پرسپولیسبرانکو ایوانکوویچ دو سال دیگر در پرسپولیس ماندنی شد و در صورتی که تا پایان قراردادش روی نیمکت سرخ ها بماند، دومین مربی با سابقه در تاریخ این باشگاه...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شفر : به صحبت های کادر فنی توجه کنید از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×