روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "لوپتگی گفت: به موراتا اعتماد داریم" از منبع تی نیوز درتاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لوپتگی گفت: به موراتا اعتماد داریم

خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا، احتمال حضور آلوارو موراتا در جام جهانی را رد نکرد.

سه بازیکن در اندیشه جدایی از استقلالسه بازیکن در اندیشه جدایی از استقلالاقتصاد ایران: سه بازیکن تیم فوتبال استقلال به فکر جدایی هستند.سه شنبه؛ برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان سال های ۹۵ و ۹۶ با حضور رئیس جمهورسه شنبه؛ برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان سال های ۹۵ و ۹۶ با حضور رئیس جمهوراقتصاد ایران: زمان برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران در سال های ۹۵ و ۹۶ مشخص شد.رونمایی از پیراهن فصل بعد بارسلونارونمایی از پیراهن فصل بعد بارسلونااقتصاد ایران: باشگاه بارسلونا از پیراهن جدید خود که برای فصل آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت، رونمایی کرد.البرز در لیگ «بیلیارد» کشور تیمداری می کند البرز در لیگ «بیلیارد» کشور تیمداری می کندرئیس هیئت بولینگ وبیلیارد استان البرز گفت: البرز در سال های گذشته به دلایل مختلف در لیگ کشور حضور نداشت و سال جاری برای نخستین بار در این مسابقات... فینال جام حذفی انگلیس| چلسی - منچستریونایتد؛ جنگ سوم برای جام اول فینال جام حذفی انگلیس| چلسی - منچستریونایتد؛ جنگ سوم برای جام اولمنچستریونایتد و چلسی در سومین رویارویی خودشان در تاریخ فینال جام حذفی انگلیس به اولین و آخرین جام این فصل خودشان می اندیشند. اشاره کیکر به دعوت نشدن تیام به تیم ملی سنگال اشاره کیکر به دعوت نشدن تیام به تیم ملی سنگالنشریه معتبر کیکر به دعوت نشدن مامه بابا تیام به تیم ملی سنگال اشاره کرد. لوپتگی 10 بازیکن از تیم ناوالکارنرو به تیم ملی فرا خواند لوپتگی 10 بازیکن از تیم ناوالکارنرو به تیم ملی فرا خواندخولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا، ۱۰ بازیکن از تیم ناوالکارنرو که در دسته چهارم اسپانیا توپ می زنند را برای کمک به تیم ملی اسپانیا به اردوی... لوپتگی گفت: به موراتا اعتماد داریم لوپتگی گفت: به موراتا اعتماد داریمخولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا، احتمال حضور آلوارو موراتا در جام جهانی را رد نکرد.کمالوند: برای انتخاب تیم جدیدم عجله ندارم کمالوند: برای انتخاب تیم جدیدم عجله ندارمسرمربی صنعت نفت آبادان در لیگ هفدهم اعلام کرد هدفش این است در تیمی مربیگری کند که مدعی کسب سهمیه آسیایی باشد. طرحی زیبا به بهانه تولد پیرلو اسطوره تیم ایتالیاطرحی زیبا به بهانه تولد پیرلو اسطوره تیم ایتالیابه بهانه تولد آندره آ پیرلو اسطوره ایتالیایی دنیای فوتبال طرحی جالب در این باره منتشر شده است. رومینیگه: با رئال بر سر لواندوفسکیمذاکره نکرده ایم رومینیگه: با رئال بر سر لواندوفسکی مذاکره نکرده ایمکارل هاینز رومینیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که این باشگاه هنوز با رئال برای انتقال رابرت لواندوفسکی وارد مذاکره نشده است. ژاوی: اینیستا بازیکن خاصی است ژاوی: اینیستا بازیکن خاصی استژاوی، اسطوره باشگاه بارسلونا به تمجید از آندرس اینیستا پرداخت و او را بازیکنی خاص دانست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لوپتگی گفت: به موراتا اعتماد داریم از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×